michal 206 Odesláno 5. září 2005 Odesláno 5. září 2005 mate s tim nekdo potize? jaky mate motor a rok vyroby? kolik asi tkm najeto? co vam od toho pomohlo? je jasne, ze uchyceni stabilizatoru je u 307 debilni. kdyz boucha, podklada se ulozeni pliskem, aby se protivny hluk absorboval. menili jsme i silentbloky stabilizaotru a malinko se to zlepsilo, ale porad se to ozyva, kdyz se jedno kolo vysune vice (nerovnosti, zataceni) Citovat
Martinsk Odesláno 5. září 2005 Odesláno 5. září 2005 Mne to na 307 2,0 HDi začalo búcha? od 120 000 km. Dojazdil som ju do 175 000 a potom som je predal. Niektorí písali, že to začína búcha? aj od 60 000 km. Inak mne dos? silno búchala zadná náprava, pokiaľ ju celú nevymenili. Citovat
michal 206 Odesláno 5. září 2005 Autor Odesláno 5. září 2005 diky za poznatek... a na tom predku jste s necim laborovali nebo nie? Citovat
destiny Odesláno 6. září 2005 Odesláno 6. září 2005 jo jo, tyčky stabilizátoru jsou slabůstkou 307. Taky mě to dělá a mám najeto 90. Budu auto prodávat, tak to ještě dám dohromady, abych pak někde neposlouchal od nového kupce, že je to vada. Vyměnit ty tyčky stojí pár stovek. Je to prý o polovinu levnější, než třeba u Octavie, takže to do toho ještě investuji. Citovat
Martinsk Odesláno 6. září 2005 Odesláno 6. září 2005 Ukazoval som to v servise, a servisák iba pokrčil plecami. Tak že som sa na to vykašľal. Vymenil som iba jeden otočný čap na spodnom ramene. Teraz mám na Partnerovi podobný problém. Tam búcha a vŕzga celá predná náprava. Citovat
michal 206 Odesláno 7. září 2005 Autor Odesláno 7. září 2005 destiny, nejde o tycky, ale o pricny stabilizator... resp o jeho ulozeni. Citovat
bladerunner Odesláno 8. září 2005 Odesláno 8. září 2005 manželke na služobnej 307 2.0 HDi začala búcha? predná náprava pri 93000 km, v servise vymenili guľové čapy a jednu tyčku stabilizátora a je pokoj Citovat
Hnidopich Odesláno 8. září 2005 Odesláno 8. září 2005 Tento problem zpusobuji drzaky stabilizatoru (jde tam kov na kov). Konstrukcni nedostatek. Mam 307 rok vyroby 2001 a s touhle neprijemnou zavadou jsem bojoval cely rok. Nakonec mi drzaky vymenily za nove, ale jiz pogumovane:super . PS: Stoji to par kacek Citovat
michal 206 Odesláno 8. září 2005 Autor Odesláno 8. září 2005 skvele... pogumovane... to se musim optat. diky. Citovat
Hnidopich Odesláno 9. září 2005 Odesláno 9. září 2005 Dej vedet, jak jsi dopadl?!? Pokud by to nechteli resit, muzu ti doporucit lepsi servis. Odkud jsi ? Citovat
Hnidopich Odesláno 9. září 2005 Odesláno 9. září 2005 Jeste jsem zapomel dodat. Tento problem jsem mel na cca 60 000 km. Citovat
bancroft Odesláno 26. září 2005 Odesláno 26. září 2005 klepe mi to taky,jednou to údajně dotáhli asi v 15.000 na garančce a ve 40.000 to začalo zas.Víte někdo o nějakém dobrém servisu na takové věci v Praze, kde by člověka neodrali hned při pozdravu? díky bancroft Citovat
Hnidopich Odesláno 27. září 2005 Odesláno 27. září 2005 to Bancroft : V Praze zkusenosti ze servisemi nemam, ale pokud se ti chce jet dal, tak doporucuji Choustikovo Hradiste. Vzdy mi vysli vstric a hlavne vzdy pomohli. Citovat
tomask Odesláno 28. září 2005 Odesláno 28. září 2005 no mam hdi 2.0/110koni a menili mi tam ty stabilizacni tycky, ale stejnak pri prejezdu nerovnosti tam neco cvaka, neco jako kov na kov...ze by to bylo ono ??? docela dost me to stve.. [upravil dne 28.9.05 tomask] Citovat
lamancha Odesláno 28. září 2005 Odesláno 28. září 2005 zeby bylo neco, co me jeste nepotkalo - zatim ? Citovat
Hnidopich Odesláno 29. září 2005 Odesláno 29. září 2005 Pokud te to jeste nepotkalo, tak se tes ! Citovat
lamancha Odesláno 29. září 2005 Odesláno 29. září 2005 Jsi me teda potesil, dneska mi rekli, ze mi vymeni i nadrz:mrk Citovat
Hnidopich Odesláno 30. září 2005 Odesláno 30. září 2005 Zrovna vymena drzaku neni az tak tragicka. Pokud si dobre pamatuju, tak to trvalo zhruba 0,5 hod. Citovat
Jezkovi.voci Odesláno 4. říjen 2005 Odesláno 4. říjen 2005 Až tu budem mít takový cesty jako v Rajchu, tak ty tyčky a čepy vydrřží třeba 200 kkm ... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.