Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

206 RC - Magic Blue


Guest lilNoth

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...
Guest lilNoth

Nevies ci niekto na fore nema nieco take? resp. kebyze viem rozmery vyrobim si aj v praci z hlinika alebo nerezu sam...

Podložkama pod pružiny. Myslím že to na Peugeoty prodavá Weitec.

[upravil dne 13/4/14 11:20 od lilNoth]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest lilNoth

mate niekto skusenosti so spadnutymi dverami? Zafukal vietor, vytrhol mi ich z ruky a bolo... Nic ale nezapraskalo. Zda sa mi, ze padli dole na pantach co som takto letmo pozeral v noci. Dufam, ze to bude len nejako posunute... no uvidim, mal niekto problem takyto??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest lilNoth
Hele jestli ty podložky pod pružiny tady na foru nekdo má nevím... ale zkus internet tam to najdš ;)
skusal som, hladal som a nic na P206 nikto nikdy nevyrabal. Weitec ich robili vo velkom ale na P206 ani pokusy neboli...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Je tu nejaky expert na prevodovky? Aka prevodovka bola v RC? 20dm78? Pocul som nieco o tom, ze vsetky 206 mali tiahla radenia ale RC mala lanka radenia, ako to je vlastne? Cim dalej tym viac rozmyslam nad vymenou za original skrinu. Teraz tam mam 20dl50 ked si dobre pamatam to co bolo napisane na stitku a tato skrina sa davala do 2.0 HDi, vrajze bola tam nahodena v original servise pocas zarucnej vymeny kedy odisla! Hmmm neviete ako je to mozne? Mimochodom prevody na tejto skriny nekonecne dlhe, trojka do 170... Cize mam skrinu za 200€, len riesim CI! treba menit aj poloosi ale to zistim ked nahodim... ale hlavne tie tiahla/lanka a ked mate niekto aj nejaky link na eshop alebo pod kde by som ich kupil. Lebo aj paka ma brutalne velku volu...

este vec... 20dl78 z GTi by mohla pasovat? hmm...

dakujem chlapi!

[upravil dne 16/5/14 21:20 od lilNoth]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

toto je graf seriovej prevodovky. Ja dnes s tou mojou idiotskou skrinou 3jka 170-obmedzovac a 4rka 210 pri 6500 ot a do obmedzovaca este ostavalo 1000ot... ked budu peniazky a bude skrina kupujem hned seriovu kratku, alebo neviete aku inu tam dopasujem?

post-50722-14109637596612_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, souhlasim, mě to jede...

1-70

2-110

3-150

4-195

5-240? (tachometr mě proměřuje cca 3km/h)

post-26633-14109637597157_thumb.jpg

jinak ty mas asi z HDi, ne? a mám pocit, ze to je jedina možnost, jak ji tam nabastlit .. ted byla na polsku za nějakých 8000 ;) origo z RC

[upravil dne 18/5/14 00:45 od kolmi]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...