chuck11 Odesláno 27. prosinec 2013 Odesláno 27. prosinec 2013 Chtěl jsem si udělat opožděného ježíška a objednal si televizi LG 47LA691S.Jenže mi prodejce volal,že ji nemá momentálně na skladě a udělal mi zajímavou cenu na Philips 47PFL7108K/12 . Jenže Philipse jsem nikdy nemněl jen LG a Samsung. Nemá s ní náhodou někdo nějakou skušenost. Díky za reakce:papa Citovat
Milan+ Odesláno 27. prosinec 2013 Odesláno 27. prosinec 2013 Neměj z ní obavy,příbuzenstvo má v jednom baráku tři filpse:D a naprosto bez problémů,je to lepší volba než to LG. Citovat
Dave_k Odesláno 27. prosinec 2013 Odesláno 27. prosinec 2013 Máme Philipsku (nižší série 400Hz) přes 3 roky a ukazuje velmi dobře. Jen jsme si museli chvilu zvykat na to ovládací menu. Nevím jak to mají teď ty nové TV. Myslím, že tohle není špatná volba. Jaká je ta zajímavá cena jestli můžu vědět? Třeba přes SZ. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.