Dark69 Odesláno 22. prosinec 2013 Odesláno 22. prosinec 2013 Ak potrebujem silnejsie pribrzdit pri 100km/h, tak mi od praveho predneho kolesa pocut hukot, take nieco ako huhuhu huuuu... Bude asi pridrety brzdic co?? Co najcastejsie treba generalkovat? Tie vodiace capy alebo piest brzdica Citovat
koblih69 Odesláno 22. prosinec 2013 Odesláno 22. prosinec 2013 Není spíš sjeté obložení? Třeba z vnitřní strany? Citovat
Chip Odesláno 22. prosinec 2013 Odesláno 22. prosinec 2013 Nejlepe Rozebrat a uvidis. vše co jsi napsal se může stat [upravil dne 22/12/13 16:02 od Chip] Citovat
Hary Odesláno 22. prosinec 2013 Odesláno 22. prosinec 2013 Chlapi,já mám trochu jiný problém, po ujetí asi 20km slyším od zadního pravého kola takové povrzkáváni a pokud sešlápnu brzdu tak to přestane a po chvíli to začne znovu, nevíte kde je problém, brzdy měněny komplet včetně kotoučů před půl rokem.H. Citovat
Dark69 Odesláno 22. prosinec 2013 Autor Odesláno 22. prosinec 2013 Není spíš sjeté obložení? Třeba z vnitřní strany? Praveze kotuce a dosticky su skoro ako nove a znacky TRW. Len ked som to auto kupil tak dlho stalo, vsetko bolo zapecene. Citovat
Palldo77 Odesláno 22. prosinec 2013 Odesláno 22. prosinec 2013 Podla toho čo popisuješ máš zvlnené kotúče, aj mne sa taketo niečo už stalo. No to som kupil febi a za cca 3 mesiace som to musel dať stočiť.(na predchádzajúcom aute) Momentálne mám ATE a velka spokojnosť. [upravil dne 22/12/13 17:20 od Palldo77] Citovat
Dark69 Odesláno 22. prosinec 2013 Autor Odesláno 22. prosinec 2013 Hned ako bude cas, tak sa pozriem na to poriadne.. A dnes som este skusal podtlak brzd. Nasliapal som pedal az kym nebol tvrdy ako skala. Stlacil som ho a nastartoval motor, pedal klesal uplne pomalicky dole a to som na neho dost tlacil. Nemal klesnut hned? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.