Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Ak potrebujem silnejsie pribrzdit pri 100km/h, tak mi od praveho predneho kolesa pocut hukot, take nieco ako huhuhu huuuu... Bude asi pridrety brzdic co?? :myslim

Co najcastejsie treba generalkovat? Tie vodiace capy alebo piest brzdica :myslim

Odesláno

Chlapi,já mám trochu jiný problém, po ujetí asi 20km slyším od zadního pravého kola takové povrzkáváni a pokud sešlápnu brzdu tak to přestane a po chvíli to začne znovu, nevíte kde je problém, brzdy měněny komplet včetně kotoučů před půl rokem.H.

Odesláno
Není spíš sjeté obložení? Třeba z vnitřní strany?

Praveze kotuce a dosticky su skoro ako nove a znacky TRW. Len ked som to auto kupil tak dlho stalo, vsetko bolo zapecene.

Odesláno

Podla toho čo popisuješ máš zvlnené kotúče, aj mne sa taketo niečo už stalo. No to som kupil febi a za cca 3 mesiace som to musel dať stočiť.(na predchádzajúcom aute) Momentálne mám ATE a velka spokojnosť.:super

[upravil dne 22/12/13 17:20 od Palldo77]

Odesláno

Hned ako bude cas, tak sa pozriem na to poriadne..

A dnes som este skusal podtlak brzd. Nasliapal som pedal az kym nebol tvrdy ako skala. Stlacil som ho a nastartoval motor, pedal klesal uplne pomalicky dole a to som na neho dost tlacil. Nemal klesnut hned? :myslim

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...