Guest minimaxa Odesláno 15. únor 2014 Odesláno 15. únor 2014 Jediný, komu se v téhle branži dá nějak věřit, je Mayer - www.rakar.cz No vidíš, a ty mi řekneš, kup si raději ojetý auto Citovat
oddie Odesláno 15. únor 2014 Odesláno 15. únor 2014 Mini: já ti ale neříkám, že jej máš kupovat v bazaru... Citovat
Guest minimaxa Odesláno 15. únor 2014 Odesláno 15. únor 2014 Nákup mimo bazar taky není 100% řešení fair play obchodu. Ale s tím asi nikdo nic nenadělá Citovat
Charlie 1 Odesláno 15. únor 2014 Odesláno 15. únor 2014 je to o lidech nikdy se nezavděčíš všem,ale jde to eliminovat že taháš auta se servisní historii.... s dokladama a pokud si to chceš ověřit můžeš...jasný nový je nový bez debat.... Oddie ty ho znáš osobně? Citovat
oddie Odesláno 15. únor 2014 Odesláno 15. únor 2014 Jen z nákupu pár aut a pokecu při tom, kamarádi nejsme. Citovat
Charlie 1 Odesláno 15. únor 2014 Odesláno 15. únor 2014 tvý známý tam kupovali auto? jak se ti ty auta jevili?někdy nějaký problém? Díky Citovat
oddie Odesláno 15. únor 2014 Odesláno 15. únor 2014 Auta byly přesně podle popisu, nic nebylo namaskované či \"zapomenuté\" v popisu, aby se na to přišlo až na místě, kdy už je zákazník nalomený. Našly se nějaké věci na reklamaci, namátkou u kolegy těsnění vodní pumpy asi po měsíci, řešeno opravou v záruce. O žádném větším problému nevím, stejně tak neznám jedinou zmínku napříč fóry, kde by někdo řešil stočení. Citovat
Charlie 1 Odesláno 15. únor 2014 Odesláno 15. únor 2014 to s tou pumpou se může stát... jde o stočení.. opravované bouračky.. stříkané auto po nehodě a ostatní prasárny bazarů... Citovat
oddie Odesláno 15. únor 2014 Odesláno 15. únor 2014 Stříkané věci vždy uvádí v popisech, dle kontroly to sedí - taky by byl blbej, kdyby uvedl jen něco, co on kontroluje měřákem laku, když si to tím samým měřákem můžeš zkontrolovat sám. Citovat
Charlie 1 Odesláno 15. únor 2014 Odesláno 15. únor 2014 Do hlavy mu nikdo nevidí,botu může udělat každej.. ale sral by si do vlastního hnízda,kdyby dělal podvody... zavolám mu a uvidím... Citovat
oddie Odesláno 15. únor 2014 Odesláno 15. únor 2014 Hlavně mu místo pozdravu neříkej, že chceš slevu, na to moc neslyší Citovat
Charlie 1 Odesláno 15. únor 2014 Odesláno 15. únor 2014 proč bych chtěl slevu,když nabidne co hledám se servisní historii v super stavu,tak je jasný že cena nebude jak v bazaru s tím se počítá.... ale nechápu ,že se v německu prodávají 2 letá auta u dealeru? Citovat
oddie Odesláno 15. únor 2014 Odesláno 15. únor 2014 To se prodávají někdy i u nás, akorát možná zmizí dřív než se dostanou na veřejnost... U nás je třeba podmínka v operáku auto staré max 4 roky a nájezd max 100tis - podle toho, co nastane dřív, jde to auto pryč. Takže když někdo jezdí hodně, jde po něm pryč dvouleté auto s reálnými 100tis na tacho. Kam jde a za kolik nevím, nicméně tutově se po nich zapráší. Citovat
Medvěd Odesláno 15. únor 2014 Odesláno 15. únor 2014 Oddie - na taková auta jsou pořadníky. Buďto si to odkoupí přímo člověk, co s tím u firmy jezdil (to je ideální stav) nebo to jde kamarádům kamarádů prodejce. Já momentálně taky uvažuju o drobné změně firemního autoparku a věřím, že kdybych u Klokočky, kam jezdíme servisovat, naznačil o čem přemýšlím, tak by se kupec našel během chvilky. Citovat
oddie Odesláno 15. únor 2014 Odesláno 15. únor 2014 U nás se odkupovalo, když byly auta firemní, od té doby, co jsou v operáku, si to řeší leasingovka. Odkup u nás znamenal tehdy něco jako 4-letá Octavia TDI za 150tis Kč (prodatelná tehdy obratem za 250...). Citovat
Charlie 1 Odesláno 15. únor 2014 Odesláno 15. únor 2014 švagr pracuje v peugeotu,ale je problém ,že když něco berou protiúčtem,tak to ví šef a pokud je vonavka tak ji koupí známej šefa takže bez šance... Citovat
Mišak Odesláno 16. únor 2014 Odesláno 16. únor 2014 Tam radši ne,viz.adrajova Lancia..... Co je stou Lancii? Se mi hodně líbila, když byla na prodej... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.