Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Guest minimaxa
Odesláno
Jediný, komu se v téhle branži dá nějak věřit, je Mayer - www.rakar.cz

No vidíš, a ty mi řekneš, kup si raději ojetý auto :roll

Guest minimaxa
Odesláno

Nákup mimo bazar taky není 100% řešení fair play obchodu. Ale s tím asi nikdo nic nenadělá :bacha

Odesláno

je to o lidech nikdy se nezavděčíš všem,ale jde to eliminovat že taháš auta se servisní historii.... s dokladama a pokud si to chceš ověřit můžeš...jasný nový je nový bez debat....

Oddie ty ho znáš osobně?

Odesláno

Auta byly přesně podle popisu, nic nebylo namaskované či \"zapomenuté\" v popisu, aby se na to přišlo až na místě, kdy už je zákazník nalomený. Našly se nějaké věci na reklamaci, namátkou u kolegy těsnění vodní pumpy asi po měsíci, řešeno opravou v záruce. O žádném větším problému nevím, stejně tak neznám jedinou zmínku napříč fóry, kde by někdo řešil stočení.

Odesláno

Stříkané věci vždy uvádí v popisech, dle kontroly to sedí - taky by byl blbej, kdyby uvedl jen něco, co on kontroluje měřákem laku, když si to tím samým měřákem můžeš zkontrolovat sám.

Odesláno

proč bych chtěl slevu,když nabidne co hledám se servisní historii v super stavu,tak je jasný že cena nebude jak v bazaru s tím se počítá....

ale nechápu ,že se v německu prodávají 2 letá auta u dealeru?

Odesláno

To se prodávají někdy i u nás, akorát možná zmizí dřív než se dostanou na veřejnost... U nás je třeba podmínka v operáku auto staré max 4 roky a nájezd max 100tis - podle toho, co nastane dřív, jde to auto pryč. Takže když někdo jezdí hodně, jde po něm pryč dvouleté auto s reálnými 100tis na tacho. Kam jde a za kolik nevím, nicméně tutově se po nich zapráší.

Odesláno

Oddie - na taková auta jsou pořadníky. Buďto si to odkoupí přímo člověk, co s tím u firmy jezdil (to je ideální stav) nebo to jde kamarádům kamarádů prodejce.

Já momentálně taky uvažuju o drobné změně firemního autoparku a věřím, že kdybych u Klokočky, kam jezdíme servisovat, naznačil o čem přemýšlím, tak by se kupec našel během chvilky.

Odesláno

U nás se odkupovalo, když byly auta firemní, od té doby, co jsou v operáku, si to řeší leasingovka. Odkup u nás znamenal tehdy něco jako 4-letá Octavia TDI za 150tis Kč (prodatelná tehdy obratem za 250...).

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...