Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

John - 406 2.2 HDi 151kW // jaro //


Recommended Posts

Odesláno

Malý dnešní test LED H1 do mlhovek

 

Asi budu muset upravit tu krytku co je v mlhovce celá ledka je v tom krytu což utlumuje světlo.

 

post-984-0-65814300-1457861232_thumb.jpg

 

vs původní žárovka 90% GE navíc

 

post-984-0-67426900-1457861475_thumb.jpg

 

komplet LED H1 a led parkovkačky

 

post-984-0-04688100-1457861578_thumb.jpg

 

 

 

 

 

Odesláno

Lihous: uvidím večer počkám až bude tma... a pokud to bude bída půjdou zas ven :) nezkusíš nevíš... :)

 

ChouLu : uvidím už jsem našel i žlutou variantu.. :) tak je pak zkusím až dojdou.

Odesláno

Lihous: jj to mě taky napadlo pokud by LED všechno stálo za prd...tak bych tam dal zpět klasika žárovku 90% navíc co jsem měl doposud.

Odesláno (upraveno)

Tak test fotky už za tmy pouze parkovačky a mlhovky.

 

post-984-0-53210500-1457890985_thumb.jpg

 

zas taková bída to není.

 

post-984-0-14065300-1457891008_thumb.jpg

Upraveno uživatelem John
  • O 2 týdny později...
Odesláno (upraveno)

Tak dneska proběhl drobný provozní servis výměna oleje v motoru po 10tis km a filtrů. Plus nakonec jsem i na sedana dal krytky uložení tlumičů :)

 

post-984-0-53246200-1458913659_thumb.jpg

Upraveno uživatelem John
Odesláno (upraveno)

Dneska konečne s velkou pomocí kamaráda navařená koncovka na výfuk.

 

post-984-0-20814600-1459007337_thumb.jpg

 

post-984-0-83400500-1459007355_thumb.jpg

 

post-984-0-37231100-1459104990_thumb.jpg

 

 

Upraveno uživatelem John
Odesláno

otazka ke koncovce - navarovacka nebo navarena sroubovaci verze ??

planuju sroubovacku ale kamos me od ni odrazuje ze to je pakarna - pritom na C4 sem mel ulter sports sroubovaci - normalne navarenej a nezdalo se ze by vyfukar nejak moc drzkoval

Odesláno

OK406: muzu to pak vyfotit...

Jinak mlhy jsem zatím neměl kdy vyzkoušet mlha nebyla..

 

Havlicek.Lukas : je to navareny, byla to verze co se zasouvá na originál výfuk na koncern TSI. 

Odesláno

Děkuji za fotku. Jsem zvědavý na LED v mlze, zdali bude rozdíl. Jinak u nás mlhu máme (kdoví, zdali je to pravá mlha a nebo ,,výplot" JETE :D ).

Oválná koncovka 406 sluší vzhledem karoserii.

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...