John Odesláno 13. březen 2016 Autor Odesláno 13. březen 2016 Malý dnešní test LED H1 do mlhovek Asi budu muset upravit tu krytku co je v mlhovce celá ledka je v tom krytu což utlumuje světlo. vs původní žárovka 90% GE navíc komplet LED H1 a led parkovkačky Citovat
Lihous Odesláno 13. březen 2016 Odesláno 13. březen 2016 Obavam se abys nebyl prekvapeny po demontazi krytu ..... Citovat
ChouLu Odesláno 13. březen 2016 Odesláno 13. březen 2016 Bílé mlhy jsou zlo při první mlze poznáš Citovat
John Odesláno 13. březen 2016 Autor Odesláno 13. březen 2016 Lihous: uvidím večer počkám až bude tma... a pokud to bude bída půjdou zas ven nezkusíš nevíš... ChouLu : uvidím už jsem našel i žlutou variantu.. tak je pak zkusím až dojdou. Citovat
Lihous Odesláno 13. březen 2016 Odesláno 13. březen 2016 Ja myslel aby to po demontazi neoslnovalo.Jinak jak pises nezkusime nevime - toto je trnita nevyslapana cesta pro jine Citovat
John Odesláno 13. březen 2016 Autor Odesláno 13. březen 2016 Lihous: jj to mě taky napadlo pokud by LED všechno stálo za prd...tak bych tam dal zpět klasika žárovku 90% navíc co jsem měl doposud. Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 13. březen 2016 Odesláno 13. březen 2016 me prije ze ty mlhy budou naprdale jsou to mlhy - kolikrat je pouzijes ze ?? Citovat
John Odesláno 13. březen 2016 Autor Odesláno 13. březen 2016 Havlicek.Lukas : uvidím, vyndat se to dá vždycky. Jinak mlhovky, když je potřeba používám mimo město dost často. Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 13. březen 2016 Odesláno 13. březen 2016 ja za svych mladych let mel elektriku na facku tak divne zapojenou ze pri svetelny houkacce se zapinaly i pridavne dalkove a mlhovkytady bych i prinos videl :mrk Citovat
John Odesláno 13. březen 2016 Autor Odesláno 13. březen 2016 (upraveno) Tak test fotky už za tmy pouze parkovačky a mlhovky. zas taková bída to není. Upraveno 13. březen 2016 uživatelem John Citovat
John Odesláno 13. březen 2016 Autor Odesláno 13. březen 2016 Havlicek.Lukas : tak určitě si počkám až bude mlha zda to něco bude dělat a nebo to bude jen tzv. na parádu. Citovat
John Odesláno 25. březen 2016 Autor Odesláno 25. březen 2016 (upraveno) Tak dneska proběhl drobný provozní servis výměna oleje v motoru po 10tis km a filtrů. Plus nakonec jsem i na sedana dal krytky uložení tlumičů Upraveno 25. březen 2016 uživatelem John Citovat
John Odesláno 26. březen 2016 Autor Odesláno 26. březen 2016 (upraveno) Dneska konečne s velkou pomocí kamaráda navařená koncovka na výfuk. Upraveno 27. březen 2016 uživatelem John Citovat
OK406 Odesláno 26. březen 2016 Odesláno 26. březen 2016 Mohl by si dát prosím foto ze spodu koncovky? Jinak moc sluší. Jen se zeptám, zdali si jel již v mlze skrze přední mlhová světa LED? Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 26. březen 2016 Odesláno 26. březen 2016 otazka ke koncovce - navarovacka nebo navarena sroubovaci verze ??planuju sroubovacku ale kamos me od ni odrazuje ze to je pakarna - pritom na C4 sem mel ulter sports sroubovaci - normalne navarenej a nezdalo se ze by vyfukar nejak moc drzkoval Citovat
John Odesláno 26. březen 2016 Autor Odesláno 26. březen 2016 OK406: muzu to pak vyfotit... Jinak mlhy jsem zatím neměl kdy vyzkoušet mlha nebyla.. Havlicek.Lukas : je to navareny, byla to verze co se zasouvá na originál výfuk na koncern TSI. Citovat
OK406 Odesláno 26. březen 2016 Odesláno 26. březen 2016 Děkuji za fotku. Jsem zvědavý na LED v mlze, zdali bude rozdíl. Jinak u nás mlhu máme (kdoví, zdali je to pravá mlha a nebo ,,výplot" JETE ). Oválná koncovka 406 sluší vzhledem karoserii. Citovat
OK406 Odesláno 26. březen 2016 Odesláno 26. březen 2016 Ano, čteš dobře výplod. Příště napíši produkt. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.