Laďa Odesláno 30. listopad 2013 Odesláno 30. listopad 2013 Je možné aby hučelo ložisko v předním kole jen někdy? Od předního levého kola je někdy slyšet hučení podobné jako když jedete po hrubé bílé čáře na vozovce (ikdyž jedu mimo ni). Někdy to nedělá, někdy slabě a někdy to je slyšet i přes hlasité rádio. Ložisko si myslím, že by dělalo pořád, jen by se to stupňovalo s rychlostí. Nebo se mýlím? Ještě mě napadly brzdové destičky, že se nějak šprajcnou a dřou o kotouč. Citovat
chuck11 Odesláno 30. listopad 2013 Odesláno 30. listopad 2013 pokud by to byly destičky tak až ti to bude dělat tak zastav a pomacej disk jestli je vařící,pokud bude je chyba v tom pokud ne hledat jinde závadu. PS.skoušel jsi dát auto na zvedák a protočit kolem? Citovat
Laďa Odesláno 30. listopad 2013 Autor Odesláno 30. listopad 2013 Zkoušel, ale protože to nedělá pořád a při menší rychlosti to není slyšet ani za jízdy, tak nebylo nic slyšet. Kolo zkouším skoro po každé jízdě a teplota disku (kotouče) je normální. Ono to třeba na jízdě dlouhé 50-60 km udělá dalo by se řici po zahřátí - ujetí cca 20 km a po dalších někdy 10km, někdy 20 km přestane, takže ikdyby to byly desky, tak kolo za jízdy zase vychladne. Citovat
bajza206 SW Odesláno 30. listopad 2013 Odesláno 30. listopad 2013 Co pneu nehučej zimáky guma se taky ohřívá jízdou Citovat
Sagic Odesláno 30. listopad 2013 Odesláno 30. listopad 2013 U ložiska se bude měnit hukot při větší rychlosti a při zatáčení levá/pravá. Citovat
Laďa Odesláno 1. prosinec 2013 Autor Odesláno 1. prosinec 2013 Dělalo to i u letních a gumy by hučely pořád:myslim Rychlostí se hukot mění, ale nehučí to pořád. Uvidím zkusím rozdělat brzdiče a pořádně vyčistit. Když nepomůže, tak budu zkoumat dál. Aspoň se při jízdě nebudu nudit:D Citovat
HonzaZ Odesláno 1. prosinec 2013 Odesláno 1. prosinec 2013 Hlavně zkus, jak píše Sagic, levá - pravá zatáčka, zda se intenzita a směr hluku mění Citovat
Judes Odesláno 1. prosinec 2013 Odesláno 1. prosinec 2013 Mne hučali pneumatiky a vydávalo tu zvuk ako na trolejbuse ale záležalo aj od povrchu vozovky, po výmene na zimné je kľud. Citovat
Laďa Odesláno 3. prosinec 2013 Autor Odesláno 3. prosinec 2013 Tak včera jsem absolvovat cestu 2x cca 60 km a nic. Jsem z toho jelen:D Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.