Vipous1982 Odesláno 22. říjen 2013 Odesláno 22. říjen 2013 Prosim o radu.. od zadni napravy, presneji od praveho zadniho kola se pri prejeti nerovnosti ozivaji tupé rány jako kdyby rezerva mlatila do podlahy, ale tu jsem uz vyndal.. Dnes probehla vymena zadnich tlumicu za nove, ale taky nepomohlo.. Napada neco nekoho..?? Citovat
mxmen Odesláno 22. říjen 2013 Odesláno 22. říjen 2013 nejspíš vymleté ložiska uložení pravého ramene,běžná věc u 106,206 a 306. |Mohl bych ti nabídnout nápravu repasovanou (přelisované nové čepy a ložiska v ramenech,obě strany),v případě zájmu mi napiš SZ Citovat
Vipous1982 Odesláno 22. říjen 2013 Autor Odesláno 22. říjen 2013 na pohled orezla, ale jinak nevim co napsat [upravil dne 22/10/13 19:57 od Vipous1982] Citovat
vavoj Odesláno 22. říjen 2013 Odesláno 22. říjen 2013 zvednout stranu kde se ozývá a zkusit zahýbat kolem Citovat
mxmen Odesláno 22. říjen 2013 Odesláno 22. říjen 2013 o víkendu budu v Praze tak bych ti tu nápravu mohl okouknout pokud nevíš co a jak Citovat
Vipous1982 Odesláno 22. říjen 2013 Autor Odesláno 22. říjen 2013 to by bylo super.. Mam skvelyho mechanika, ale ten mi dela koncernovy auta, z Francouze mu jde hlava kolem (teda ze zadni napravy) Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.