Micky999 Odesláno 19. říjen 2013 Odesláno 19. říjen 2013 Čaute, jak se pozná, že jsou špatný čepy a tyčky řízení? Jde mi o to, že auto při projetí byť menší dírou \"zpívá\", prostě se zepředu ozývá vrzavý zvuk. Tlumiče jsou dle testu ok. Na kolik přijde výměna? Zvládne to zručný amatér sám? Díky za pomoc Citovat
ChouLu Odesláno 20. říjen 2013 Odesláno 20. říjen 2013 čepy nevyměníš.. jsou součástí ramena... takže celé rameno Když se podíváš z boku na nápravnici, kde je rameno, tak uvidíš, že je nejspíš rameno vyrvané ze silenbloku v nápravnici.. zvuk by tomu odpovidal. Tyčky řízení budou OK.. kdyby ne, tak neudržíš volant Jinak ramena doporučuji MEYLE HD od člena badisak za cca 1150Kč/ks Citovat
command Odesláno 20. říjen 2013 Odesláno 20. říjen 2013 čepy nevyměníš.. jsou součástí ramena... takže celé rameno Když se podíváš z boku na nápravnici, kde je rameno, tak uvidíš, že je nejspíš rameno vyrvané ze silenbloku v nápravnici.. zvuk by tomu odpovidal. Tyčky řízení budou OK.. kdyby ne, tak neudržíš volant Jinak ramena doporučuji MEYLE HD od člena badisak za cca 1150Kč/ks Capy vymenis ale nie vsetky, ten pri kolese sa neda vylisovat ostatne dva hej. ALe ci sa to oplati to je uz ine. Citovat
Altman Odesláno 20. říjen 2013 Odesláno 20. říjen 2013 Ale on myslí čep řízení, ne silentblok ramena. 4ep řízení který je vymlácený se pozná tak že ten kloub pořádně neklade odpor a volant začne třeba jít šejdrem nebo to bouchá. Je to našroubovaný na tyčce řízení, bývá to dost často \"přirostlé\" a je často potřeba to nahřívat autogénem. Citovat
Micky999 Odesláno 20. říjen 2013 Autor Odesláno 20. říjen 2013 Altman: tak to bude ono, volant je šejdrem a bouchá to. Kolik stojí výměna obou ramen? Jen tak zhruba? Díky Citovat
Altman Odesláno 20. říjen 2013 Odesláno 20. říjen 2013 To nejsou ramena ale čepy řízení. Já platil před rokem asi patnáct stovek. V ceně byla práce i čepy. Citovat
3Run Odesláno 21. říjen 2013 Odesláno 21. říjen 2013 Já si nechal měnit teď čepy řízení a táhla řízení najednou.. Bouchalo to, při projetí nerovnosti neskutečnej randál a že to jelo furt někam o tom nemluvim. Tyče řízení musíš udělat taky pokud v nich je minimální vůle protože bez toho ti neudělají geometrii i přes to že mechanik počítá závity a vymění to do stejné polohy jak to bylo.. Stejně tam musíš jít Dnes jdu na geo ale ten pocit z toho zatáčení je srovnatelnej s lehkostí v novém autě. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.