bajza206 SW Odesláno 11. říjen 2013 Odesláno 11. říjen 2013 Potřebuju poradit dnes se mi několikrát stalo jen při parkování varovný ton a hláška \"porucha posilovače řízení\" servo normálně jde hláška za chvilku zmizí žádná kontrolka nesvítí oleje je dost nad riskou Dík za rady Citovat
pethrd2312 Odesláno 11. říjen 2013 Odesláno 11. říjen 2013 Mrknul bych spis,jak je stara servokapalina,pokad je jí dost..preci jen,je pravda ze pri parkovani je servo namahane vice,nez normalne,trebas pri \"namahavem\" parkovani,je poznat,ze servo kapaliny je tam mene..delal jsi nekdy neco se servem ? Jestli tam trebas jeste nekde není trosicku vzduchu ? Citovat
koblih69 Odesláno 11. říjen 2013 Odesláno 11. říjen 2013 Jaký je tam přesně text? Červený volant se ti mezi budíky objeví? Citovat
bajza206 SW Odesláno 11. říjen 2013 Autor Odesláno 11. říjen 2013 Je pravda že to udělalo vždy za studena a když bylo venku chladněji vzduch tam nebude jezdil jsem s tím bez problémů to parkování zas tak namáhavé nebylo žádný extra točení je mi divný že to ani nepoznám ve volantu žádná změna jen ta hláška.... Ještě mě napadá baterka startuje to normálně ale takřka vždy když zastavím a chcípnu to a otevřu dveře tak mi blikaj varovky teda na palubce venku nevím Citovat
bajza206 SW Odesláno 11. říjen 2013 Autor Odesláno 11. říjen 2013 Volantu mezi budíkama jsem si nikdy nevšimla vten text je jako v nadpise ale těžko říct co je origo mam tam češtinu znetu..... Citovat
koblih69 Odesláno 11. říjen 2013 Odesláno 11. říjen 2013 Ta hláška by měla být tuším \"power steering faulty\" pak červenej volat a vypne se čerpadlo... To blikání je standardní bezpečnostní funkce Citovat
bajza206 SW Odesláno 11. říjen 2013 Autor Odesláno 11. říjen 2013 Aha já myslel že to upozorňuje na vybitou baterii ale prijde mi že to nedělá pořád jen někdy to blikání Právě je divný že to servo normálně funguje zkusím ještě na,píchnoutna dia třeba něco ukáže [upravil dne 11/10/13 16:18 od bajza206 SW] Citovat
pethrd2312 Odesláno 11. říjen 2013 Odesláno 11. říjen 2013 napisu asi kravinu.. za studena je servo kapalina tuzsí....trebas je to tím,ze by chtela vymenit...ze jak je tuha tak se ti ozva hlaska...zatim co zatepla ne ?... snad nepisu totalni zhovadilost a neukamenuje te me ... ale ja osobne bych zkusil vymenit servo kapalinu... Citovat
koblih69 Odesláno 11. říjen 2013 Odesláno 11. říjen 2013 No sice to asi nic nevyřeší, ale výměna určitě neuškodí Je dost neobvyklý, že by naskočila hláška a nehodilo by to \"červený volant\" + Stopku a nevypnulo to čerpadlo. To se mi opravdu nezdá. Spíš bych se zymyslel nadi tím jestli ta hláščka není špatně přeložená. Každopádně asi kouknout na diag. jeslti je to uložené. Citovat
bajza206 SW Odesláno 11. říjen 2013 Autor Odesláno 11. říjen 2013 Tak dia ukázala přechodová závada posilovač řízení \"připojený k napětí\" Citovat
koblih69 Odesláno 11. říjen 2013 Odesláno 11. říjen 2013 Vyndej napájeci konektor a prostříkej to kontoxem. Citovat
bajza206 SW Odesláno 11. říjen 2013 Autor Odesláno 11. říjen 2013 Jo jo to mě napadlo zhžízítra zkusím.... Prosímtě to blikáni při zastavení a otevření dveří má být za jakých podmínek nebo vždy dík Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.