plaz Odesláno 25. září 2013 Odesláno 25. září 2013 z niceho nic mi nekomunikuje ridici jednotka kdyz dam na dia tak se nejde spojit jina vse ostatni hlasi ok a prepipa vipada to jako kdyz do ni nejde proud cico nenapada nekoho co stim jsem uz uplne silenej s autem jsem jel a zaparkoval umyl vnitrek a rano nenastartoval help plissss:myslim:bacha Citovat
marko306 Odesláno 25. září 2013 Odesláno 25. září 2013 Aké vnútro si umyl? Motorový priestor? Citovat
Pe.Tr Odesláno 25. září 2013 Odesláno 25. září 2013 když ty jdeš na všechno flexou tak se nediv. ukostření jsi kontroloval? Citovat
dusan2 Odesláno 26. září 2013 Odesláno 26. září 2013 RJ sa da vacsinou opravit ak nebola utopena ale zvycajne je problem inde Treba vsetko poriadne skontrolovat aby si mal 100% istotu. Hlavne konektory:myslim Citovat
plaz Odesláno 15. říjen 2013 Autor Odesláno 15. říjen 2013 plaz, podíval jsi se do mailu?dival dik ale nepomohlo Citovat
plaz Odesláno 15. říjen 2013 Autor Odesláno 15. říjen 2013 když ty jdeš na všechno flexou tak se nediv. ukostření jsi kontroloval? to jsem se sni jen mazlil vis Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.