Sagittarius Odesláno 19. srpen 2005 Odesláno 19. srpen 2005 Zdravim všechny a prosím Vás o radu: Praskla mi hadice v chladicím okruhu, vařil jsem, hlava na výbrus, 3mm, mám spečený kroužky na válcích - něco tam zkarbonizovalo. A tak mi jde komprese dolu do vany. Nijak to nepoznám, až na to, že když vytáhnu měrku oleje, tak odtamtud solidně čadí. Servisák mi doporučil koupit tohle: TEC2000 ENGINE FLUSH a TEC2000 OIL BOOSTER A to tam nalejt (nejdřív EF pak vyměnit olej, pak do novyho OB) a doufat že si to sedne. Dal jsem dost za tu hlavu a za ten ostatní servis a jsem už dost namíchlej, z toho jak se to z minuty na minutu podělalo, tak mi prosím napište Váš názor jak z týhle bryndy ven a jestlí s tim můžu jezdit a tak... A nebo jestli mám rovnou hledat novej motor. Díky. Citovat
Marty Odesláno 19. srpen 2005 Odesláno 19. srpen 2005 Původně zaslal: Sagittarius Zdravim všechny a prosím Vás o radu: Praskla mi hadice v chladicím okruhu, vařil jsem, hlava na výbrus, 3mm, mám spečený kroužky na válcích - něco tam zkarbonizovalo. A tak mi jde komprese dolu do vany. Nijak to nepoznám, až na to, že když vytáhnu měrku oleje, tak odtamtud solidně čadí. Servisák mi doporučil koupit tohle: TEC2000 ENGINE FLUSH a TEC2000 OIL BOOSTER A to tam nalejt (nejdřív EF pak vyměnit olej, pak do novyho OB) a doufat že si to sedne. Dal jsem dost za tu hlavu a za ten ostatní servis a jsem už dost namíchlej, z toho jak se to z minuty na minutu podělalo, tak mi prosím napište Váš názor jak z týhle bryndy ven a jestlí s tim můžu jezdit a tak... A nebo jestli mám rovnou hledat novej motor. Díky. Chápu to dobře, že jsi zadřel/přidřel... Citovat
Sagittarius Odesláno 20. srpen 2005 Autor Odesláno 20. srpen 2005 No spíš vařil. A zanesl ty drážky nějakym sajrajtem a mám teď trable s kompresema. Citovat
Biker Odesláno 20. srpen 2005 Odesláno 20. srpen 2005 Pokud se to přichytilo, neinvestoval bych do toho:cool: Citovat
oddie Odesláno 22. srpen 2005 Odesláno 22. srpen 2005 Pokud uz ten motor mas zase poskladanej, tak to tam dejme tomu zkus nalejt. Ale moc si od toho neslibuj. Pokud je to takhle fest pripecene, asi bych se rovnou zacal koukat po jinem motoru, a zbytky z tohoto rozprodal... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.