pansuu Odesláno 18. září 2013 Odesláno 18. září 2013 Ahoj. Jsem tady novej a chtěl bych se na něco zeptat. Kamarád má zájem o koupi tohoto vozu: http://www.sauto.cz/osobni/detail/peugeot/207/13797359 Mohli by zkušení dát nějaké info, např zda je odpovídající cena, dostatečný motor, zda jsou tahle auta spolehlivá příp. jaké mívají \"mouchy\" atd. Předem všem děkuji. Tomáš [upravil dne 18/9/13 14:41 od pansuu] Citovat
pansuu Odesláno 19. září 2013 Autor Odesláno 19. září 2013 Díky všem za reakce, koukám opravdu živé fórum, tak si to užijte.... [upravil dne 19/9/13 06:21 od pansuu] Citovat
pansuu Odesláno 19. září 2013 Autor Odesláno 19. září 2013 Ještě jeden dotaz, jak smazat svůj profil, ale rychle! Citovat
radim.1008 Odesláno 19. září 2013 Odesláno 19. září 2013 Prosím? Nejdřív jsem té chtěl přivítat... Tvůj dotaz evidentně zapadl v záplavě ostatních témat. Prošmejdi to tady a třeba se odpovědi dobereš sám. Cenu si snad porovnáte s jinými v inzerci a motor poznáte, jestli bude vyhovovat, když se s tím svezete. Za mě by stačil. Citovat
P607Olda Odesláno 19. září 2013 Odesláno 19. září 2013 Nemusíš se hned odhlašovat, na takový dotaz neexistuje odpověď, anebo je odpověď natolik známá, že se nikomu nechtělo vypisovat. Takže se pokusím odpovědět-neodpovědět. 1,4 je dost slabý motor, ale někomu to stačí - jezdí jich hodně. Zadní náprava, pokud vím, je pevná, tedy bezproblémová (nebo se mýlím?). A teď už ty problémy: hodně aut je stočených nebo opravených po bouračce. Jak je na tom toto auto? Zjisti VIN a nechej si ho tady prověřit (sekce servis, první téma). Jak je seriozní prodejce? O \"mouchách\" nevím, majitelů 207 sem moc nechodí. Já bych ho nechtěl, bo nemá klimu. [upravil dne 19.9.2013 09:40 od P607Olda] Citovat
Guest servisman Odesláno 19. září 2013 Odesláno 19. září 2013 http://www.autohit.cz/testy/recenze/peugeot-207-sw Citovat
jari0077 Odesláno 19. září 2013 Odesláno 19. září 2013 mám tenhle peugeot a jsem s ním vcelku spokojený..cena toho tvého není špatná,je bez klimi tak to tak nějak odpovídá..nemá moc najeto.Není buhví jak živé auto,ale mě to stačí. Citovat
Guest servisman Odesláno 20. září 2013 Odesláno 20. září 2013 Že se ani nepochlubil, snad v jiném tématu naše káry . Citovat
P607Olda Odesláno 20. září 2013 Odesláno 20. září 2013 To kupoval kamarád (takže ne ten, kdo založil vlákno), byl už rozhodnutý. Ale mohl by se přihlásit do klubu. [upravil dne 20.9.2013 10:14 od P607Olda] Citovat
ozzy56 Odesláno 20. září 2013 Odesláno 20. září 2013 zadní náprava je pevná (zkrutná příčka), takže no problem Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.