Stroza2 Odesláno 3. září 2013 Autor Odesláno 3. září 2013 Super, to díky za opravu neznalosti! Vyzkouším co nejdřív Citovat
joshiki Odesláno 4. září 2013 Odesláno 4. září 2013 mám v autě 4,3oleje a když mám olej na MIN tak doleju necelý litr a je to v MAX...a za 10 000km mi to sežralo asi 3-4litry oleje a neřeším to....chtěl bych si to vyřešit přesně jako ty, ale kašlu na to...prostě dolívám olej Citovat
ozzy56 Odesláno 6. září 2013 Odesláno 6. září 2013 základ je změřit přesnou spotřebu oleje--jak píšu nahoře--,jinak nemá cenu se do opravy pouštět navíc ty motory obecně mívají spotřebu kolem 0.8 litru na 1000km udávanou VYROBCEM !!, tak co chcete opravovat Citovat
koblih69 Odesláno 6. září 2013 Odesláno 6. září 2013 Přidám zkušenost z Opel Vectra 1,6 16V - známý žrout oleje... Ze začátku spotřeba kolem 0,8l /1000 stačilo zvolit lepší olej, zastudena jezdit zvolna a moc to netočit a spotřeba se ustálila na 0,3. Citovat
Stroza2 Odesláno 6. září 2013 Autor Odesláno 6. září 2013 0,8l/1000km udáváno výrobcem? To je docela slušý číslo, pomalu jako kdyby říkali \"Nene, tento motor si nekupujte!\" Mně by ani to dolívání a tak samo o sobě nevadilo, ale provokuje mě, že když nastartuju, docela mi to kouří a smrdí Pak má člověk tak trochu pocit, že jede ve starym vraku... Koblih: Olej mám Castrol 10W40, předpokládám tedy, že nebude špatný Citovat
koblih69 Odesláno 6. září 2013 Odesláno 6. září 2013 Já Castrol od jisté doby nerad, ale jistě je to dobrý olej. Jinak většina výrubců udává dokonce 1l/1000... u oktávek TDI jsme běžně měli ve firmě spotřebu 1-1,5L/ 1000 ( připomínám, že měly najeto 50 tis.) Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.