Guest step21 Odesláno 21. srpen 2013 Odesláno 21. srpen 2013 prosim kde sezenu redukci na sim do telefonu do auta..da mi ji operator??? mam 607 2.2hdi 2002 diky Citovat
Y2K Odesláno 21. srpen 2013 Odesláno 21. srpen 2013 asi micro sim, pripadne nano sim...ci? da sa kupit hocikde na ebay ak neni ina moznost, pripadne ak mas vystrihnutu sim staci ten \"odpad\", vlozit tam simku a je to pripadne operator by mohol pomoct... ci co mas na mysli? Citovat
marko306 Odesláno 21. srpen 2013 Odesláno 21. srpen 2013 On asi myslí tú hovadinku čo sa do nej vkladá simka a potom sa to vsunie do rádijka. Citovat
Y2K Odesláno 21. srpen 2013 Odesláno 21. srpen 2013 to ale asi neni redukcia ci? no uvidime, nech sa vyjadri Citovat
marko306 Odesláno 21. srpen 2013 Odesláno 21. srpen 2013 Nie to nie je redukcia. To slot na SIM kartu, nie? Citovat
Guest step21 Odesláno 21. srpen 2013 Odesláno 21. srpen 2013 ano potreboval bych ten slot co se dava do toho stredoveho panelu na telefonni kartu.... Citovat
Guest step21 Odesláno 21. srpen 2013 Odesláno 21. srpen 2013 auto mam chvilicku takze o tom nevim nic:o Citovat
Y2K Odesláno 21. srpen 2013 Odesláno 21. srpen 2013 nemam sajnu kde by sa dal tento slot zohnat, mozno tak buracka, vrakac.... Citovat
marko306 Odesláno 21. srpen 2013 Odesláno 21. srpen 2013 Už to niekto zháňal tuším a nie som si na 100% istý, ale tak sa mi zdá, že to objednal priamo z Peugeotu za pár centov. Alebo potom ešte z pokazeného rádia. Niekto tu aj to nedávno menil, ale na 807. Tam je tiež ten slot. Citovat
Guest step21 Odesláno 21. srpen 2013 Odesláno 21. srpen 2013 mam standartni sim kartu apotreboval bych ji dat do nejake vetsi karty abych mohl dat do auta a telefonovat v aute .... Citovat
Y2K Odesláno 21. srpen 2013 Odesláno 21. srpen 2013 drziak karty sim - 6560JE - 7,85 E v pazote [upravil dne 21.8.2013 14:47 od Y2K] Citovat
marko306 Odesláno 21. srpen 2013 Odesláno 21. srpen 2013 No tak pár centov to neni, ale je to pár €. Citovat
jofo Odesláno 23. srpen 2013 Odesláno 23. srpen 2013 A on pravdepodobne potrebuje taky ten vacsi suflicek co sa montoval do radia pred fejsliftom. Citovat
P607Olda Odesláno 23. srpen 2013 Odesláno 23. srpen 2013 Mám schovaný:D:D ale nevím kde... No jo, samí mlaďoši, nepamatujete, že původně byla SIM karta velikosti kreditky a uprostřed byla vylamovací nynější SIMka. A 607 vyžaduje ten větší držák. Zajdi do bazaru s telefony, tam ti to dají zadarmo, anebo si to tam oměř a vystříhni z kousku plastu. Hodnota - cena toho držáku je tak 1 Kč. Ale - dávat do 607 SIM-ku, je docela blbost. Musel bys mít naklonovanou SIM, tedy dvě na stejné tel. číslo, a po nastoupení do auta vypnout svůj mobil a po vystoupení ho zase zapnout. Daleko jednodušší je používat mobil s funkcí hlastého telefonu, což má nyní asi každý. Citovat
Guest step21 Odesláno 26. srpen 2013 Odesláno 26. srpen 2013 takze kdyz tam dam sim kartu s jinym cislem tak fugovat nebude?? Citovat
P607Olda Odesláno 26. srpen 2013 Odesláno 26. srpen 2013 Bude, ale lidi budou muset vědět, na které číslo ti volat. Ve kterém okamžiku sedíš v autě a ve kterém okamžiku jsi šel do obchodu... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.