Návštěvník Odesláno 15. červenec 2013 Odesláno 15. červenec 2013 Dobry den mam problem s prudkou akceleraciou, motoro po nej vypne pri opetovnom startovani niekedy chyti na 1krat niekedy to je tazsie, asi rok dozadu bolo do auta tankovana nafta nie moc kvalitna, ukazalo sa to na dlhsich startoch 5-10sek. tocenie, asi pol roka dozadu odislo palivove cerpadlo v nadrzi, po opetovnej vymene za nove (BOSCH) sa chyba prestala ukazovat tankoval som na SHELL-ke ziadny problem, tankujem aj doteras a dnes sa mi tazsie startovalo a chyba sa ukazala viac krat, chcem sa spytat ci treba ovzdusnovat pal. system ked vytiahnem a precistim DRV ventil? Doteras sa chyba ukazovala nezavislle. Dakujem za kazdu radu Citovat
Návštěvník Odesláno 16. červenec 2013 Odesláno 16. červenec 2013 Tak to by ma nepotesilo, skusim ten DRV ventil precistit ale nezda sa mi to .. Niekedy to spravi niekedy nie, diag. spravim tak v priebehu tyzdna mozno buduceho, nasere ma to ak to nespravi kedbudem protrebovat, kedze je do chyba len docasna RJ ju bymaze po par nastartovaniach. Dakujem za raky. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.