Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

klepani zadni napravy


Michal.B

Recommended Posts

Pána, tak toto je nahovno ... takže nie jeden, ale rovno dva vadné kusy ... to mi na Bilstein nepasuje :-/ Mechanik čo mi to menil, poznamenal, že toto určite nie sú origo nemecké Bilsteiny ... tak som zvedavý, ako dopadnem.

Čiže teraz máš vzadu ten čudný pazvuk, ako plastový ani kovový?

Aké sú to vyskákané pneumatiky? Pretože ja svoje letné pneu nedokážem vyvážiť, bol som v 3 pneuservisoch a zakaždým mi nad 130 vibruje auto ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na mojich bolo že sú nemecké, ale či sú? Neviem, menil som ich sám. Vyskákaná guma má na sebe hrbole, okom to nevidieť, ale keď prejdeš po nej dlaňou, tak to cítiš, také kopčeky. Ja som zatiaľ s vyvážením problém nemal ani na letných 4 ročných gumách, ani na zimných dvojročných.

Nie ja vzadu pazvuk nemám, keď zatlačím auto dole a tlmič ho vracia späť, tak jednoducho vŕzga. Či je to na 100% tlmič neviem a ani sa mi to nechce zisťovať. Pokiaľ drží v zákrutách jak má a nerozdrbkáva gumy, kašlem na to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

\"pilky\" robia hlucnost, s vyvazenim by nemali mat docinenia... vyvazenie ma väcsinou za nasledok poskodenie konstrukcie pneu prejazdom velkymi vytlkmi alebo pod.... alebo velmi prebrzdene ale to pri autach s funkcnym ABS neni caste. Prebrzdene pneu ma proste rovnu plochu na pneu a to kazdy ako tak normlany clovek zbada:)

Su typy pneu ktore su proste take ze sa poriadne vyvazit nedaju... po par tyzdnoch uz väcsinou rozhodene (slavne Pirelli P7) , ale ked hned po vyvazeni presne to iste robi, vidim to na zvlnene kotuce mierne alebo pod. ale to uz ideme offtopic ktory sem nepatri...

[upravil dne 16/12/13 10:55 od merlin99]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hej, ideme, ale dozvedel som sa opäť niečo nové. Viem ako vyzeraju prebrzdene pneu ... keď som bol mladý a hlúpy som som sa vozil po parkovisku na ručnej :D

Pirelli P7 ... bingo, moje minulorocne :D Teraz Firestone Firehawk, dajú sa vyvážiť, ale po cca 300km som tam kde som bol a zase vibrujú nad 130. Kotúče sú nové a OK, na zimných 190 po dialnici a bez vibrácií ... dobre, ale už stačí offtopicu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neviem teraz presne koľko stáli jednotlivé diely, ale celkovo ma to vyšlo na 222€ s tým, že tlmiče boli všetky 4 za cca rovnakú cenu (približne 1100CZK) a boli tam ešte dve horné uloženia Lemforder (jeden stál tuším 500CZK), výmena 40€ a geometria 20€.

Dorazy som nemenil, snáď som nespravil blbosť, nakoľko je to lacná vec ...

Keď som na videu videl ako sa mení predný tlmič, začal som ľutovať, že som ich objednal :D ... ale nakoniec sa ukázalo, že aj predné boli tesne pred smrťou :-)

Diely mi posielal Badisák.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechcem sa nikoho zastávať, pretože Poliak v dnešnej dobe vyrobí na počkanie aj Bilsteiny do Nissanu GTR keď je treba :D ... ale predtým keď som bral dvojhmotu, spojku, čapy a iné diely, tak na všetkom bolo vyrazené \"Made in Germany\", no či je beztrestné keď to tam vyrazí Poliak, to neviem :-)

Každopádne to môže byť tak ako píšeš, že nemusí mať Badisák origo diely a nemusí o tom ani vedieť, ... ale tiež by ma neprekvapilo, keby bol motívom toho mechanika poškodenie Badisákovho mena, nakoľko som nebral tlmiče od neho, len som mu tam dal namontovať svoje, ktoré som si doniesol a tak som mu neumožnil zarobiť na dieloch :-)

Každopádne budem od Badisáka brať diely aj naďalej, pretože má dobré ceny a cez 800 príspevkov vo vlastnom vlákne, kde sa zatiaľ nikto nesťažoval ... u nás sú ceny niekedy aj dvojnásobné a tiež nemám istotu, že nie sú z Poľska, alebo Číny :-)

[upravil dne 16/12/13 18:51 od Balachar]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...