Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

klepani zadni napravy


Michal.B

Recommended Posts

Pokud je zadní náprava OK, tak nejdříve zkoukni pod plastovým krytem před zadním kolem uložení bowdwenu ruční brzdy. Často klepe o oko ve kterém je uložen. Dále, zda není uvolněno přichycení zadního nárazníku a nakonec zkontroluj uchycení tepelného štítu nad tlumičem výfuku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

hmm koukam že si s tou zadni nápravu nikto nevi rady :myslim ja mam nove tyčky i tlumiče byl sem nekolik krat na stolici ( hybani napravy) ale nikto vubec netuši v čem je problém . ma to nekto uz nejak udelany ? dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mě těší pánové, mám ten samý problém. Nebo spíše měl. Vše ok, ale bylo na čase vyměnit tlumiče a tyčky stanilizační a najednou takový kovový zvk na zadní nápravě. Začal jsem to řešit formou sundání zadního kola a po zjištění, že vše je ok a nebo vyměněné, to přestalo. Po 2 dnech jízdy zase to samé. Tohle vše se opakovalo asi 3x a od té doby je z ničeho nic klid. ZÁHADA :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podobný problém, klepání vzadu jako by na sebe narážely dřevěné desky ležící v kufru :myslim. Zkoušel jsem všechno, vyhodil jsem jsem vše co nebylo přišroubované apod., zkontroloval spodek, rozebral tapicirung vzadu jestli není někde uvolněná matka nebo nějaký kus plastu, ale nic. Asi skusím vyměnit tlumiče, ale na testech měly 85% a 60%. Nezajímavější je že v zimě to je daleko hlasitější, teď je celkem klid. Že by na to měla vliv tepelná roztažnost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skontroluj, popr. vymeň tie dve gumičky, ktoré sú na priečnom stabilizátore, prostredníctvom nich a takých plech. puzdier je tá tyč prichytená o dno kufra....tiež mi trvalo, kým som na to prišiel....ono i minimálna vôľa tyče v tých gumičkách vie dobre rozbubnovať dno kufra pod rezervou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Podařilo se někomu problém identifikovat a odstranit? Já se tím zabývám už skoro dva roky a zatím se nepodařilo - nejdříve jsem utáhl zámek 5-tých dveří, následně podložil dorazy, dále nalepil pěnové těsnění pod plato v kufru, pak utáhnul a vypodložil oba zadní kastlíky, zafixoval jsem lanko ruční brzdy v těch plastových očkách... pak jsem byl na testu čepů a tlumičů - vše ok. Nechal jsem v servise zkontrolovat zadní nápravu a žádná vůle tam údajně není.

Ale klepání je stále - s tím už si fakt nevím rady:roll A přijde mi, že z pravé strany víc..

[upravil dne 11/9/13 14:07 od Wing]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslel jsem, že tento problém je \"výsada\" pouze sw:roll V každém případě jakýkoliv nápad bych přivítal, protože už je to opravdu nekonečný boj - ještě mne napadá zadní nárazník - mám ho trochu načnutý od pár nárazů:myslim

[upravil dne 11/9/13 15:19 od Wing]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

to lanko jsem přichytil jen k těm \"okům\" skrz které vede - nejsem si teda jistý, co přesně myslíš - dá se najít nějaký obrázek?

Jinak gratulace k Tvé 508 - nějak se mi nedařilo delší dobu přihlásit pod mým nickem, takže jsem nemohl nic psát:nevim

[upravil dne 11/9/13 16:39 od Wing]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To samé já - prošli jsme se servisákem snad všechny komponenty zadní nápravy a jsou ok:myslim

Dokonce mne přijde, že když je venku větší teplota, tak je to znatelnější - naopak např. v dešti při nižší teplotě to je o poznání méně:nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...