SV 24 Odesláno 10. leden 2014 Autor Odesláno 10. leden 2014 trochu změny... Sundány nálepky okolo zrcátek, změna barvy kol a konečně zatmaveny světla a blinkry. Naposledy co jsem to dělal.Neskutečný porod! Jedno sklo mi prasklo a musel jsem včera narychlo shánět origo světlo.Naštěstí mě na Kutnohorské nezklamali a mohl jsem to dodělat.Jedno světlo jsem rozlepoval 1,5hod. Ale výsledek se mi líbí Citovat
kovy_s Odesláno 10. leden 2014 Odesláno 10. leden 2014 Vypadá to moc pěkně ! Ta zelená se mi na tom moc nelíbila tohle je pěkný Citovat
radim.1008 Odesláno 10. leden 2014 Odesláno 10. leden 2014 To máš jednu stranu takovou a druhou makovou? Jinak ty světla vypadají fajne. Citovat
SV 24 Odesláno 10. leden 2014 Autor Odesláno 10. leden 2014 ano ano.Jedna strana oranzova s cernym prouzkem a druha zelena s cervenym Citovat
SV 24 Odesláno 10. leden 2014 Autor Odesláno 10. leden 2014 ale jo jde, ale už nechci.Musim s ní denně jezdit a teď už škrtám (naštěstí jen lízátkem) Citovat
SV 24 Odesláno 11. leden 2014 Autor Odesláno 11. leden 2014 v hlavě se mi pořád honí jedna myšlenka. Přemýšlím dát do ZX motor ze Saxa VTS a tenhle super motor dát do 205... Citovat
spazi s16 Odesláno 13. leden 2014 Odesláno 13. leden 2014 Koukni na tenhle ;-) A proda kdyztak i samotny svody... http://auto.bazos.cz/inzerat/30659419/Motor-peugeot-106.php [upravil dne 13/1/14 14:05 od spazi s16] Citovat
SV 24 Odesláno 17. leden 2014 Autor Odesláno 17. leden 2014 je to lákavé, ale asi bych nechtěl karburátory... Citovat
SV 24 Odesláno 22. leden 2014 Autor Odesláno 22. leden 2014 tak pořád váhám co za kola na novou sezonu.Ačkový Borbety nemůžu sehnat, Ouragany nechci... Tak otázka zní: BX kola, Winnery nebo pavučiny? Já jsme asi pro pavučiny... Citovat
Print Odesláno 28. leden 2014 Odesláno 28. leden 2014 Škoda že ty \"winery\" nejsou o 2 palce vetší A nejsou ty pavuciny ze 605 ? Nebo máš por 605 nový kola ? [upravil dne 28/1/14 22:43 od Print] Citovat
SV 24 Odesláno 30. leden 2014 Autor Odesláno 30. leden 2014 tjn ty Winnery bych bral R15. tohle jsou r14 bohužel. Ale asi půjdu do pavučin. Tyhle jsou ze 605 ano. Tam take zustanou, ale sezenu limcovy pavuciny na ZX Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.