SV 24 Odesláno 3. listopad 2013 Autor Odesláno 3. listopad 2013 dnes sem si dovezl sedačky z 306 (děkuji za ně členovy ivos2308).Předky padly krásně, ale zadky bohužel nesedí Citovat
SV 24 Odesláno 29. listopad 2013 Autor Odesláno 29. listopad 2013 zatim ještě ne ve finální verzi, ale cca takhle tam bude lízo z VW Golf III (6cm nad zemí ) Citovat
radim.1008 Odesláno 12. prosinec 2013 Odesláno 12. prosinec 2013 Ten nárazník ti popraskal, že jsi ho tak polepil? Citovat
SV 24 Odesláno 13. prosinec 2013 Autor Odesláno 13. prosinec 2013 zakryl jsem tím veškeré větší škrábance a navíc se mi to líbí Citovat
MilanF1 Odesláno 13. prosinec 2013 Odesláno 13. prosinec 2013 Zakrytí škrábanců Samolepky :D:D Citovat
SV 24 Odesláno 13. prosinec 2013 Autor Odesláno 13. prosinec 2013 jak říkám.každému se líbí něco jiného Citovat
John Odesláno 13. prosinec 2013 Odesláno 13. prosinec 2013 SV 24 : máš pravdu každej má jinej vkus... za mě taky ne tohle. Citovat
SV 24 Odesláno 14. prosinec 2013 Autor Odesláno 14. prosinec 2013 v pohodě.. 100 lidí 100 chutí až mě to omrzí tak to vše sundám a bude zase serie Citovat
Print Odesláno 17. prosinec 2013 Odesláno 17. prosinec 2013 Osobně mi sticker nevadí sám sem ho měl jen škoda že sis vybral nalepky který se lepí na koncerny Citovat
SV 24 Odesláno 19. prosinec 2013 Autor Odesláno 19. prosinec 2013 jj taky mě tam štvou ty VW znaky.Ale na autě jich moc není.Líbilo se mi barvama a krom těch znaků těma napisama jinak se nakonec usídlilo lízo z Laguny Mk1 místo toho z Golfa III Citovat
mates807 Odesláno 19. prosinec 2013 Odesláno 19. prosinec 2013 inspirace, taky jsem vlastnil zx Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.