Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Podložky pod kola a šrouby


Mára 405

Recommended Posts

1)Zdravím všechny zapálené Peugeo?áky,sehnal jsem Alu kola 15" s Forda a můj problém spočívá v tom že nesedí označení ET v zádu mám místa maximálně na papír a v předu neprostrčím dlaň.Proto sem vás chtěl poprosit o radu,pomoc jak s podložkami a šrouby.

2)Po namontování kol mi auto táhne do prava a při nerovnosti se s řízením doslova peru a jelikož chci 9. na sraz rád bych to chtěl mít v richtiku.předem všem děkuji Mára 405

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podložkou dostaneš kolo pouze směrem ven z blatníku, z tvého dotazu není jasné jestli vpředu a v zadu je: 1) za kolem / před kolem 2) přední naprava zadní náprava.

dobré je i napsat všechny udáje jako pneu 195/50R15 ráfek 7x15\" ET15 pak ti to klidně i spočítám

[upravil dne 5/8/05 mk405]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, kolik jsi dal za kola?

kvalitni podlozky ani srouby nejsou zadarmo, mozna te vyjde levnejc prodat a koupit jiny...

jinak podlozky duralovy, zelezo nebrat (tezky) a hlinik taky ne (mekky)

a jak psal MK405, jdou takhle jen vytahnout ven

jaky kola jsi mel predtim, a jaky jsi dal ted?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak pokod máč 195/50 R15 a ráfky 7x15 tak jsem to přesně trefil, mám je totiž také a mám ET10. ET se dá i změřit je to vzdálenost vnitřního kraje ráfku k dosedací ploše kola (akolrát se pak od toho odečtě 1/2 šířky ráfku 5\"x25,4/2= 177,8mm). Pokud tam teda neemáš skoro žádné místo postačí ti podložka 1cm široká (to bude ještě bezpečné a žádnej extrrém), stejně předpokládám že ford má ET24 +/-. Pokud chceš větší, tak by jsiměl mít kola max. zároven s blatníkem kola, což se taky nechá změřit, třeba pomocí la?ky. To moje ET10 je přední zároven a zadní trušku dovnitř blatníku. mk:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus na http://www.autodoplnky.cz/ zadat znacku a typ auta a pak se ti zobrazi menu Podlozky pod kola a srouby a podivej se na ceny.

Uvadim tenhle web protoze jsou tam veci pro konkretni typ vozu.

Musis ale myslet na \"prevod\" stredove - stredici diry kol. Ford (asi 63,3mm) ma neco jineho nez Peu (asi 65mm) a je potreba hledat podlozky tak, abys to pripadne mohl nechat upravit. Pokud plati \"asi rozmery\" tak kup podlozky na forda a vnitrni diru (ta co seda na naboj nebo jak se to jmenuje) si nech zvetsit na 65 mm.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...