Ajap Odesláno 8. červenec 2013 Odesláno 8. červenec 2013 Ahoj, no, to nevím. Krabici už jsem vyhodil a papír od toho nemůžu najít, asi jsem ho nechal u tchána 200km odtud. A tchán s tchyní nejsu doma, takže se mi po tom nepodívají Ale na 100% to budou ony, jak jsem psal, o Pežotu tam nebylo ani slovo, jen Ford Galaxy a S-max a C4. Citovat
Dare Odesláno 16. červenec 2013 Odesláno 16. červenec 2013 Takže potvrzuji, že sada označena A120S číslo BOSCH BO3397007120 pasuje na 308. Je podstatně levnější než co nabízí Peugeot a přitom je to úplně stejné (tedy originál bude asi taky Bosch). Adaptěr pasuje na držák stěračů perfektně, ale není naprosto stejný s originálem (v mém případě z roku 2008). Jinak já kupoval zde: www.imdily.cz BO3397007120 Sada stěračů BOSCH Aerotwin 750+650 mm 1 763 Kč 763 Kč zadní na 308SW BO3397004629 Stěrač BOSCH 300 mm 1 170 Kč 170 Kč Poštovné PPL 119 Kč Celkem 1052 Kč Citovat
Ajap Odesláno 17. červenec 2013 Odesláno 17. červenec 2013 To je výborná cena:super Originál by měly být Valeo. Ty Bosche vypadají trochu jinak. Citovat
penca Odesláno 17. červenec 2013 Odesláno 17. červenec 2013 Originál asi nebudou Valeo,VALEO SILENCIO X*TRM VM480 mám teď a vypadají trošku jinak,cena 765. [upravil dne 17/7/13 20:18 od penca] Citovat
Ajap Odesláno 18. červenec 2013 Odesláno 18. červenec 2013 A bouchají ty Valea, když se stěrače nahoře obracejí a vracejí se? Protože původní originály (alespoň moje z roku 2010) to dělaly. Možná je to furt Valeo, ale jsou změněný, možná to byly i Bosche... Těžko říct:myslim Citovat
Kukajz Odesláno 18. červenec 2013 Odesláno 18. červenec 2013 Hoši čo poviete na tieto gumičky? su určené do Bosch aerotwinov... (tie vľavo)... Gumičky na stierače Citovat
Ajap Odesláno 18. červenec 2013 Odesláno 18. červenec 2013 To ti asi nikdo soudnej neřekne... Ale zase za ty prachy to můžeš zkusit, když tak to holt vyhodíš. Citovat
penca Odesláno 19. červenec 2013 Odesláno 19. červenec 2013 A bouchají ty Valea, když se stěrače nahoře obracejí a vracejí se? Protože původní originály (alespoň moje z roku 2010) to dělaly. Možná je to furt Valeo, ale jsou změněný, možná to byly i Bosche... Těžko říct:myslim Zatím nebouchají,ale to se pozná až později. Citovat
Kukajz Odesláno 31. červenec 2013 Odesláno 31. červenec 2013 Takže, gumičky kúpené, nahodené vyskúšané, sú perfektné, tiché, stierajú super... [upravil dne 31/7/13 14:49 od Kukajz] [upravil dne 31/7/13 14:50 od Kukajz] Citovat
Onkel Konrad Odesláno 16. září 2013 Autor Odesláno 16. září 2013 Takže jsem o víkendu vyzkoušel nově pořízené stěrače BOSCH. Moje poznatky: potvrdilo se mi, že pokud stěrače dělají mapy, jako když se mlží okno,je čas na jejich výměnu. Nové bosche stírají krásně do čista,avšak někdy levý stěrač při obrátce slyšíte, jak se otáčí guma. Když jsem po 15 minutách ztlumil rádio,už to nedělalo a bylo totální ticho,tak nevím:myslim Pro úplnost uvádím, že jsem koupil přímo dle výrobního čísla, nikoliv na S maxe. Citovat
robozv Odesláno 16. září 2013 Odesláno 16. září 2013 ja mam stierace zatial origo a buchaju riadne a zatial stieraju v celku dobre o rok pojdu do kosa Citovat
46reddy Odesláno 21. listopad 2015 Odesláno 21. listopad 2015 je u mě aktuální výměna stěračů, takže to vidím na: http://www.autodily-online.cz/cs/E-shop/Osobn%C3%AD_automobily/Produkty/BOSCH/3_397_007_385 co jsem četl, tak zkušenosti jsou dobré, cena je rozumná, vhledem k tomu, co stěrače dělají(šmouhy a jsou hlučný), tak důležitá je bezpečnost a dobře vidět v tomto počasí z vozidla Citovat
pava Odesláno 22. listopad 2015 Odesláno 22. listopad 2015 Mrkněte na www.HITautodily.cz, sada stěračů BOSCH Aerotwin 750+650 mm, sada A385S za 580kč , mám je od nich a v pohodě. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.