dodS12 Odesláno 17. květen 2013 Autor Odesláno 17. květen 2013 no keby to nebolo tolko km tak by som aj k tebe prisiel Citovat
dodS12 Odesláno 19. květen 2013 Autor Odesláno 19. květen 2013 je to niekto iny kto byva ku mne blizsie a vedel by mi moj problem odstranit? Citovat
dodS12 Odesláno 20. květen 2013 Autor Odesláno 20. květen 2013 je mozne nejakym sposobom nastavovat turbo? alebo to sa nezvykne robit? Citovat
straki007 Odesláno 20. květen 2013 Odesláno 20. květen 2013 Turbo ridi ECU. Cili serizovat nijak nelze. Citovat
maNkovic Odesláno 20. květen 2013 Odesláno 20. květen 2013 dodS12 : to máš 1100 km spolu . To máš jednu nádrž max 100€ a povedzme si pravdu po slovensku nabeháš po odborníkoch aj 3 nádrže a opraveného auta sa nedočkáš Poprípade sa skús zo straki007 dohodnúť ked sem tam chodí na slovensko aj ked to uš je trošku mimo mňa Citovat
dodS12 Odesláno 19. červen 2013 Autor Odesláno 19. červen 2013 Nevim. Chce to zmerit. Tady to mas jenom tipovani. straki007 este ma napadlo tu stratu vykonu som pocitil po tom ako mi upevnovali swirl klapku, lebo pred tym nebola uchytena a pohybovala sa mi krizom krazom, ale auto tahalo, pytal som sa na to peugeote a oni tvrdili,ze mi spravne funguje. Ozaj pisal som ti na konci maja, ohladom tohto problemu ci neprides na Slovensko, alebo rozmyslam, ze niekedy medzi 17.7. a 23.7 si zoberem dovolenku a skocim za tebou aby si mi ten problem vyriesil. Citovat
dodS12 Odesláno 19. červen 2013 Autor Odesláno 19. červen 2013 a keby sa ti to podarilo vyriesit ten problem rozmyslam,ze keby som sa vydal na tak dlhu cestu, ze rovno aj Fap of by som ti dal spravit. Citovat
dodS12 Odesláno 17. červenec 2013 Autor Odesláno 17. červenec 2013 dneska som dal vymenit v peugeote novy SWIRL, a nezbadal som ziadny rozdiel, este by som povedal,ze to je o malicko horsie. sice na 3ke to uz teraz pusta otacky cez 4000 nebol problem ist 4300 ot ale potom 4ka bola uz bieda, zastavila na 150 a nic dal som 5ku velmi velmi pomaly to islo na 170 a este pomalsie to islo na 180 ako keby to malo maximalku a tam auto skoncilo. Uz neviem co mam robit, auto pred tym tahalo na 4ke 170 a stale islo, a teraz je lenive. Takze stary SWIRL mam na predaj, ako som ho pozeral vizualne vobec nic mu nie je. Citovat
dodS12 Odesláno 11. srpen 2013 Autor Odesláno 11. srpen 2013 Problem vyriešený, V sobotu bol u mňa straki007 a týmto by som sa mu chcel poďakovať aj tu na fóre, Vyriešil môj problém, ani neviem presne čo spravil, poprepajal nejake vzduchovej hadicky a autu vrátil vykon:) Urobil mi aj softvérový Fap off, už len ho musím vykuchat. Skoda, že straki nebýva bližšie ku mne, iba k nemu by som chodil do servisu:) v tom čo robí sa vyzná, v peugeote mecehanici by sa od neho mohli učiť. Citovat
maNkovic Odesláno 12. srpen 2013 Odesláno 12. srpen 2013 vidíš a bál si sa ... Mohol si ušetriť aj za ten SWIRL , keby si počkal ale hlavne že uš je auto v poriadku Citovat
dodS12 Odesláno 12. srpen 2013 Autor Odesláno 12. srpen 2013 ano, no co k tomu povedat, Straki to proste umí Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.