klonlukas Odesláno 29. duben 2013 Odesláno 29. duben 2013 Chci se zeptat banální otázka, asi kočka mi roztrhala na p206 ten hadr pod kapotou musí tam být a nebo to brání rozpalovani kapoty a tudíž chrání lak, děkuji za odpovědi.... Citovat
miroja Odesláno 29. duben 2013 Odesláno 29. duben 2013 Ide skor o tlmenie hlucnosti, preto ho maju skor naftaky nez benzin. V zime prispieva rychlejsiemu zahriatiu motora. Poskodenia laku sa bat nemusis (ak motor nezahori plamenom ... ). [Edited on 29/4/13 10:15 by miroja] Citovat
Stejsn Odesláno 29. duben 2013 Odesláno 29. duben 2013 Kočka těžko, to by se muselá válet po zádech, ale s oblibou to dělají myši, který si z toho berou materiál na bejvák. Taky ho mám rozškubaný. Je to odhlučnění kapoty, u některých aut je to výrazný rozdíl pokud to tam je a není. Citovat
odee Odesláno 29. duben 2013 Odesláno 29. duben 2013 Myši, krysy, potkani, kuny a podobná havět...kočka spíš ne... Záleží co máš za motor, pokud benzín, rozdíl asi moc nepoznáš, maximálně to bude trošičku dýl trvat, než si v zimě zatopíš, u nafty rozdíl bude znatelnější, ale jen zvenku, takže to velkej problém není To Miroja: A když zahoří, deka nepomůže:D Citovat
miroja Odesláno 29. duben 2013 Odesláno 29. duben 2013 To Miroja: A když zahoří, deka nepomůže:D Ziska par desiatok sekund casu :D:D Citovat
ChouLu Odesláno 29. duben 2013 Odesláno 29. duben 2013 Když něco chytne plamenem, tak máš jen pár vteřin a néé několik desítek Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.