306-Kubik-S16 Odesláno 23. duben 2013 Odesláno 23. duben 2013 Ahoj mam takovej problem pri montazi mlhovek na moje TDcko rok 95 priprava jako kabely tam uz byla tudis jsem sehnat vypinac,relatko jsem dal tak stejne jako ho mam na S16ce zapojil konektory k mlhovkam a zapnul vypinac se rozsvitil relatko cvaka ale praskla mi jedna pojistka 10A neni to nejaka slaba pojistka na mlhovky? Citovat
vinorak Odesláno 23. duben 2013 Odesláno 23. duben 2013 tak počítej, že světla mají 55W jedno to znamená 110W, v autě máš cca 13 voltů takže těch 10A je celkem na hraně, zkus tam dát 15A, ale nejdřív se podívej, jestli nemáš náhodou nezaizolovanej spoj u světla mezi žárovkou a konektorem, taky sem to tak měl a když se to rozsvítilo tak to okamžitě prasklo Citovat
306-Kubik-S16 Odesláno 23. duben 2013 Autor Odesláno 23. duben 2013 oukej zitra na to mrknu diky :-) Citovat
Danula Odesláno 22. listopad 2013 Odesláno 22. listopad 2013 Zdravím, mám 306 1,4 v benzínu r.v. 1998 bez mlhovek Mlhovky jsem sehnal, ale mám problem se zapojením, přípravu kabelu jsem nenašel, přepinaci pačka ma pouze jednu polohu, na zadní mlhovku. Nevíte někdo jak by to šlo nejsnadněji udělat ? Kudy se dají nejsnadněji kabely natahnout ? Citovat
P607Olda Odesláno 22. listopad 2013 Odesláno 22. listopad 2013 Copak to, to pořešíš, ale až potom zjistíš, že mlhovky jsou vlastně nanic... Ve dne je to jasné, samozřejmě. V noci je potřebné do mlhy svítit co nejmíň, protože temná neprosvětlená mlha je dobře průhledná. Neprůhlednou se stane, když se nasvítí. Takže by bylo dobré, kdyby potkávací světla svítila nahoru co nejmíň. Bohužel, právě Peugeoty se vyznačují tím, že světlo \"utíká\" nahoru. Je to vidět, až pojedeš pod mostem, koukni nahoru. V mlze tyto paprsky vytvoří doslova \"stěnu\" před autem, a mlhovky už ničemu nepomůžou. A u Peugeotů bývají mlhová světla všeobecně slabá, nevím proč, snad malé paraboly, snad slabé žárovky. Paradoxně je líp vidět, když je hustá mlha a jedeš pomalu, tak vypnout potkávací a jet jen na mlhová. [upravil dne 22.11.2013 11:53 od P607Olda] [upravil dne 22.11.2013 11:53 od P607Olda] Citovat
Kobra 72 Odesláno 22. listopad 2013 Odesláno 22. listopad 2013 Jo, to máš, Oldo, naprostou pravdu... Mě ještě navíc svítí potkávací i dálková opravdu hodně nahoru ( nějak nevím, jak to poštelovat, naklápění světel mi funguje ) a mlhovky jsou fakt skoro k ničemu. Ještě jsem ale nezkusil jet jen na mlhovky... Citovat
P607Olda Odesláno 22. listopad 2013 Odesláno 22. listopad 2013 Kobra 72: když ti naklápění funguje, tak by měla jít sklopit. Základní poloha se šteluje v horní poloze ručního ovladače. Takže výš už to nejde, níž ano (když zatížíš zadek). Na světle shora by měly být jasné točítka pro velký imbus, bývají v jiné barvě plastu. Dej fotku světlometu pod kapotou shora, asi to tam bude. [upravil dne 22.11.2013 13:00 od P607Olda] Citovat
Kobra 72 Odesláno 22. listopad 2013 Odesláno 22. listopad 2013 Super, mrknu na to a vyfotím to. Snad to stihnu ještě dneska :-) Ale myslím, že nějakej takovej světlej šroub tam je... Jo a mám je sklopený co nejvíc to jde a stejně sestřeluju letadla... [upravil dne 22/11/13 12:54 od Kobra 72] Citovat
P607Olda Odesláno 22. listopad 2013 Odesláno 22. listopad 2013 Jj, přesuneme se do tvého vlákna v 605. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.