Zdravím, mám 306 1,4 v benzínu r.v. 1998 bez mlhovek
Mlhovky jsem sehnal, ale mám problem se zapojením, přípravu kabelu jsem nenašel, přepinaci pačka ma pouze jednu polohu, na zadní mlhovku.
Nevíte někdo jak by to šlo nejsnadněji udělat ? Kudy se dají nejsnadněji kabely natahnout ?