Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Antipollution fault


fox111fox

Recommended Posts

Ahoj,

tak dneska mi na rychlostní silnici ve 130 zapípal palubní počítač a objevila se hláška \"antipolution fault\".

Okamžitě ztráta výkonu. Zastavil jsem u krajnice vypnul motor a hodil výstražný.

Naštěstí to bylo kolem oběda a žádný provoz. Dokodrcal jsem se domu a teď nevím co s tím. Objednat se na diagnostiku. Nezhuntuju cestou do servisu motor???:(

[upravil dne 25/4/11 02:19 Lví-ček]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Kolegáčci, můžete mě poradit, taky se mě objevil nápis Antipollution fault. Mám 2.0 79kw.

Musím přiznat, že mě to docela zaskočílo, protože jsem zatím neměl se svým pažoutem žádný problémy.

Byl jsem na dignostice, tam se objevila nějaká chyba tak jí smazaly. Řekli mi, že stačí když ho pořádně projedu tak na trojku přes tři tisíce nějakou dobu tak to bude v pohodě a kontrolka zhasne. tak sem to zkusil a opravdu kontrolka zhasla. Ale né na dlouho ráno když si manželka vzala auto do práce tak se kontrolka opět rozsvítila.

Můžete mě prosím poradit jak dál.

Díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Dneska jsem měl auto na zvedáku a koukal jsem na nádobku s FAPEM a v nádobce je víc jak polavina tý kapliny.

Takže tím můžeme vyloučit nedostatek fapu. teda doufám :mad:

Coby mohla bejt další příčina.

Stává se mě,že když někam jedu a vypnu motor a po opětovným nastartování se kontrolka nerosvítí. A nemusí to bejt ani daleko třeba ujedu jenom dvanáct kiláků.

Nemůže to bejt teda jenom nějaká blbost:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem měl auto na zvedáku a koukal jsem na nádobku s FAPEM a v nádobce je víc jak polavina tý kapliny.

Takže tím můžeme vyloučit nedostatek fapu. teda doufám :mad:

Coby mohla bejt další příčina.

Stává se mě,že když někam jedu a vypnu motor a po opětovným nastartování se kontrolka nerosvítí. A nemusí to bejt ani daleko třeba ujedu jenom dvanáct kiláků.

Nemůže to bejt teda jenom nějaká blbost:myslim

pardon ale tohle pobavilo :D

fap neni ta nadobka s tou kapalinou to je aditivum

fap je cesky receno filtr pevnych castic to je takova zatka ve vyfuku je treba doplnit znalosti :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...