natasha25 Odesláno 9. duben 2013 Odesláno 9. duben 2013 včera mi prestalo svietiť predné pravé svetlo, tak som išla vymeniť žiarovku s tým, že skončila. zistila som, že žiarovka je v úplnom poriadku a niečo na to svetlo opäť naskočilo. tak sa mi to včera stavalo asi dva-trikrát, že pri naštartovaní raz vyplo raz zaplo svetlo, no ale dnes mi už dlhšiu dobu nesvietilo... je to nejaký kontakt v kábloch, alebo poistka...? čo mám robiť ? snažila som sa hýbať s tými káblikmi, ale nezačalo svietiť aj tak, svietila len parkovačka. Ďakujem za rady. [upravil dne 9/4/13 18:41 od natasha25] Citovat
podolak2 Odesláno 9. duben 2013 Odesláno 9. duben 2013 mě to dělal kontakt v zapojení světla (šedý konektor) Citovat
natasha25 Odesláno 9. duben 2013 Autor Odesláno 9. duben 2013 mě to dělal kontakt v zapojení světla (šedý konektor) a ako mam postupovať, aby mi opäť bez problémov svietilo? Citovat
ChouLu Odesláno 9. duben 2013 Odesláno 9. duben 2013 Kontakt nebo pojistka.. nepášeš o jaké světlo se jedná (H4,H7) a zda je to tlumené či dálkové? Citovat
natasha25 Odesláno 9. duben 2013 Autor Odesláno 9. duben 2013 Kontakt nebo pojistka.. nepášeš o jaké světlo se jedná (H4,H7) a zda je to tlumené či dálkové? tlmené všetky svetlá mi komplet svietia,len toto jedno štrajkuje ... Citovat
ivanh Odesláno 10. duben 2013 Odesláno 10. duben 2013 mohlo sa ti stat to, ze vlakno ziarovky uz bolo prepalene ale nerozpadlo sa. Ked si manipuloval so ziarovkou tak sa otrasmi prerusene konce dotkli a yiarovka opet fungovala a po chvili yasa nie. Niekedy sa stava ze sa vlakno opet svari ale to je uz o kusok kratsie, je pretazovane, svieti viac a o podstatne skor odide. Aj to moze byt jedna z pricin. Citovat
joshiki Odesláno 10. duben 2013 Odesláno 10. duben 2013 zkontrolovat kontakty popř zkusit i tak vyměnit žárovku za úplně novou(pokud se problém vyřeší výměnou žárovky, tak vyměnit obě-navyměněná stará žárovka by brzo odešla taky) Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.