noradek Odesláno 8. duben 2013 Odesláno 8. duben 2013 neví někdo k čemu je tento volný konektor pro připojejí relátka? jedna se o p306 1.6 benzín rok 2000. Citovat
Ferry Odesláno 8. duben 2013 Odesláno 8. duben 2013 mohla by to byt priprava na ostrik svetel, ale vic by rekly cisla dratu Citovat
miroja Odesláno 9. duben 2013 Odesláno 9. duben 2013 Podla toho, co mam k dispozicii, by to mala byt patica na casove rele ostrekovania svetlometov, tak ako pise Ferry. EDIT: sedi aj farba - seda. [Edited on 9/4/13 07:39 by miroja] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.