Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P407 Rhinos


rhinos

Recommended Posts

Tak se musim take pochlubit.Jak uz jsem avizoval vybiral jsem P407 pro manzelku ale nejen pro ni to je jasny:D

Vcera po mensim vybirani jsem si privezl z Prahy P407SW 2.0 HDi.

rv. 11/2006,\"poctivych\" 150 000km,bronzova metaliza.

A je kraaaasna:D

Neni to sice uplne top vybava,ale ma to xenony,dvouzonovka atd.

Avzhledem k tomu ze tak za 2-3 mesice planuju neco i pro sebe tak me to zas tolik netrapi.

Jeste mam slibene lite letni kola Michelin za 8000 tak to snad neni uplne spatny.Az bude cas tam i foto

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

k fotkam jsem se jeste nedostal...

ale mensi dotaz.Uz jsem to tu nekde videl ale ted to nikde nemuzu najit.

Co tankujete do HDi?

Mel jsem vcera trosku problem.Auto jsem kupoval v Praze s neznamym palivem a bylo to uz v rezerve.Pri odjezdu mi to ukazovalo dojezd zhruba 75km.Natankoval jsem az v Kladne,ale jen 7 litru.jel jsem jeste asi 100km po okreskach.

Rano jsem startoval a uz mi prislo ze to lehce cuka ale po startu se to srovnalo.Dojel jsem 25km do prace uplne bez problemu.

A pak odpoledne kdyz jsem spechal do banky jsem se uz nerozjel.

vzdycky jsem nastartoval ale kdyz jsem chtel pridat tak to zacukalo a konec.Takhle snad 10x.Meziitim prijel i svagr a koukali jsme na to spolu a porad stejne.Ale prislo mi ze se to zlepsuje.Na zacatku to zdechlo hned,postupem casu az pri pridani plynu.Nakonec se mi to povedlo roztocit do poradnych otacek a od te doby to je v pohode.Napadlo mi ze jak jsem byl uz v rezerve mohl tam byt nejaky bordel v nafte na dne nadrze?Nebo zavzdusnena?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

máš HDI tieto motory sú háklive na kvalitu paliva. Je dobré pri tankovaní dávať do nádrže VIF -ko aj letné aj zimné. Raz začas 2 x do roka dať celú pelchovku VIF-ka na nádrž 250ml na prečistenie strekov. doržiavať výmenu olejov po 15000km.

Kukni sem o aditívach síce je to z iného fóra,ale dúfam že to admin nevihodí.

http://forum.autobazar.eu/dlhodoby-test-dieselovych-aditiv-t46006.html?highlight=adit%C3%ADva

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jo od tchana jsem uz taky dostal instrukce:D

Sice nei ze je to VIF ale pouziva to taky.

Urcite nechci dopadnout jako kolega s Toyotou.Odesli mu vstriky a hodne nadaval kolik stoji nove.

Jinak jen pro zajimavost tech 7 litru bylo na Shellce a nechal jsem si vnutit super premiove palivo;)

Nejdriv jsem taky hledal uctenku jestli tam nemam natankovany benzin...

V nejblizsi dobe jeste planuju folie na zadni cast oken.Preci jen v lete se to hodi.Vozim tam ted jedno dite a od cervence dve tak se to bude hodit:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jo od tchana jsem uz taky dostal instrukce:D

Sice nei ze je to VIF ale pouziva to taky.

Urcite nechci dopadnout jako kolega s Toyotou.Odesli mu vstriky a hodne nadaval kolik stoji nove.

Jinak jen pro zajimavost tech 7 litru bylo na Shellce a nechal jsem si vnutit super premiove palivo;)

Nejdriv jsem taky hledal uctenku jestli tam nemam natankovany benzin...

V nejblizsi dobe jeste planuju folie na zadni cast oken.Preci jen v lete se to hodi.Vozim tam ted jedno dite a od cervence dve tak se to bude hodit:)

Zase z toho super prémiového paliva nebuď tak unešenej. Málo kdo to tankuje, tak to většinou na benzínkách (i v \"trubkách\") leží mnohdy dlouhou dobu a s tím kvalita výrazně klesá.

Tím si myslím, že nejlepší je tankovat u ověřených čerpacích stanic normální palivo a neměl by být problém...

[upravil dne 1/4/13 17:37 od davidekcz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 3 měsíce později...

tak a opet je nas vice:)

puvodne jsem mel v merku neco uplne ve stejne barve ale nakonec vyhrala tato P407.

Takze ted stoji na dvore 2xP407SW 2.0HDi a jedna P406.

Nedava Peugeot nejakej bonus za vernost znacce?:D

Teda az na toho Forda v pozadi ale ten jde z baraku

post-28137-14109632727148_thumb.jpg

post-28137-14109632727541_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...