Feedo Odesláno 14. březen 2013 Odesláno 14. březen 2013 Ahoj, patřím mezi obdivovatele 406 coupé a chtěl bych jedno takové dovézt z Německa. Nemám čas ani zkušenosti s dovozem, proto to chci nechat na někom kdo se v tom vyzná a dokázal by za rozumný peníz vše zařídit a auto mi včetně papírování dovézt. Nemáte někdo tip na firmu, člověka, spolehlivého a schopného mi s tím pomoci? Nejlépe z Prahy a okolí. Díky Citovat
Bendy_- Odesláno 14. březen 2013 Odesláno 14. březen 2013 Jestli nejlépe z Prahy, tak bych se ozval členovi devils-night. Určitě s tím nebude mít žádný problém. Citovat
mxmen Odesláno 14. březen 2013 Odesláno 14. březen 2013 Není nad to si auto osobně prohlídnout a vybrat. Pak třeba dohodnout s někým kdo ti ho přiveze a vyřídí přihlášení. Citovat
Tommy002 Odesláno 14. březen 2013 Odesláno 14. březen 2013 Doporučuji si rozmyslet, co považuješ za rozumný peníz...Protože zase úplně levná sranda to není... Osobně bych nešel do auta, ve kterým jsem se nemohl svézt/vidět ho na vlastní oči apod. Citovat
Honza z Nera Odesláno 15. březen 2013 Odesláno 15. březen 2013 Myslím, že by ti mohl pomoct i tady http://www.peugeot-kly.cz/ Ale jak píší ostatní: levné to není a vždy kupuješ zajíce v pytli ( jako u každé ojetiny ). Citovat
rootsky Odesláno 15. březen 2013 Odesláno 15. březen 2013 http://www.autopavel.com Nejsou levní, ale je to jistota, nikdy nepřivezou nic co by sami neprohlídli, mají síť vlastních dodavatelů v D, mám od nich vše co spolehlivě jezdí. Coupe 3.0 jsem si sehnal sám a nebyl to tenkrát dobrý nápad... Citovat
Feedo Odesláno 15. březen 2013 Autor Odesláno 15. březen 2013 Tuhle akci plánuju už poměrně dlouho, rizik i ceny jsem si dobře vědom a je mi jasné, že je to tak trochu sázka do loterie. Ještě jednou díky všem za tipy, příští týden se už pro něj frčí, věřím, že to dobře dopadne :-) Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.