Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

405 1,6i pořád nejde, HELP!


jack

Recommended Posts

Zdravím

Jak jsem psal ze strašně škube a dusí se 405 1.6i (jednobod),

1.Tak jsem zjistil ze bude

asi ucpanej katalyzátor, tak jsem ho vymlátil a ono to nechytlo vůbec.

2.Zjistil jsem ze nejde benzin do motoru od čerpadla, Čerpadlo beželo, tak jsem odpojil přívod

do filtru tak to melo tlak jak blázen, ale za filtrem už ne.Vyměnil jsme palivovej filtr

skouknul jestli jde benzin až ke karbosi,sel.

Auto chytlo, ale

Beží jen na sytič i když už je ohřátéj, jinak hned chcípne a střašně nepravidelně na 3 válce.

Kabely i svíčky v poho.

Jo a při přidání to vyvalí černej kouř.

Co myslíte co s tím? Může být přeskočeném řemen, v prdeli lamda…

Díkys

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

??lambda, některá sonda, řídící jednotka?? - pokud si prošel ty skontrolovatelné věci a furt nic, tak bych asi taky začal tou diagnostikou - jednobodovka má (aspoň 1.9ka) řídící jednotku která nic nesignalizuje, nemá chybovou pamě? a připojení k počítači, tak nevím jak se to kontroluje:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem vcera zkouknul i rozvodovej remen a je to v poho kolik na kolik, preskocenej neni.

Zkousel jsem i lamda sondu odpojit a nic, stejne.

Pak jsem nasel zpukrele podtlakove hadicky ze sani, byla tam i jedna ucpavka, tu jsem vyndal a hle uz to bezi i bez sytice a nechcipa.

Ale muj zaver je,ze to tam zene moc paliva a motor se dusi jako prase,

s tou vstrikovaci jednotkou nic neudelam,tak holt musi kamos do servisu, bud vymazat jednotku, pac jak byl ucpanej ten kat, buch vi co je tam za program. nebo vymenit vstrikovaci jednotku.

uvidime,dam vedet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ta 405 byla v servisu a pry je v prdeli ridici jednotka,jako takova, cela a ten elektronickej ventil sytice, tak zkusime neco na vrakarnach a uvidim,ale ze by byla potreba menit cela ridici jednotka to se mi zda moc.

Bude to nejake cidlo nebo ta lambda.

Nemate nekdo nahradni dily na 405 1.6 rok 91, myslim tim elektroniku,abych to mohl vyzkouset

dikys

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...