michal vaclavik Odesláno 17. duben 2013 Autor Odesláno 17. duben 2013 jj spatne sem to napsal ted mam venku jeste skrtici klapku tak ji vycistim a uvidime ale dik za to vlakno Citovat
Ferry Odesláno 17. duben 2013 Odesláno 17. duben 2013 tipoval bych na 80% odesla zapalovaci rampa, kdyz jsou horsi svicky, tak LPG ma vyssi naroky na jiskru a tim je rampa pretezovana a muze odejit. Zkusit novou rampu, dat novy svicky (nejlepe vyrobcem predepsane, jednobodove, coz budou nejake Bosch, nedavat svicky spesl pro LPG) sklepnout jim lehce odtrh o 0,1-0,2 mm a uvidis, co to udela, dale pak menit svicky po cca 25-30tis km dalsi vec co muze byt, ze odesly plynove vstriky a netesni, takze tam jde stale LPG v nekontrolovanem mnozstvi = bohata smes, vstriky se repasuji podle znacky a typu po cca 20-80tis km, takze nechat zrevidovat (pripadne pro vyzkouseni zavrit LPG na nadrzi, zda-li, az se vyprazdni plynove potrubi, se chod motoru na benzin zlepsi) Citovat
parlament Odesláno 17. duben 2013 Odesláno 17. duben 2013 Ferry,jemu to cuká aj na benzín,takže LPG bude asi nevinné.Ventil na nádrži netreba uzatvárať,multiventil je v zavretej polohe,ak ide len na benzín.V potrubí síce plyn ostáva,ale od reduktora po vstreky zanedbateľné množstvo. Súhlasím,zamerať sa na vysokonapäťovú časť.Možno ešte filtre palív. Citovat
michal vaclavik Odesláno 17. duben 2013 Autor Odesláno 17. duben 2013 hm rampa to neni tu uz sem menil to bylo prvni co me napadlo. skrtici klapku sem uz taky vycistil a dela to stale je to dokonce mozna i horsi napada me jak poznam ze skrtici klapka je spatna? jak sem ji vytahl tak nebyla uplne zavrena ale byli tam lehke mezery ale jen tak na papir vic ne tak nevimjestli to je normalni nebo ma uplne dolehat tak aby vubec neprosvitalo svetlo? svody mam taky vymenene uz me vazne nic nenapada krom dooobre pojistit a zapalit :-D ne vazne na to mam to auto moc rad asi to budumuset zavest do servisu at si almou hlavu oni ale to me bude stat hrisnepenize Citovat
Ferry Odesláno 17. duben 2013 Odesláno 17. duben 2013 pokud je klapka elektronicka se servopohonem a ne ovladana primo lankem, tak je jedno, zda je tam po demontazi mezera ci ne, spravne natoceni si ridi jednotka sama, nemelo by se s tou klapkou ani rucne pohybovat (napr. pri cisteni) holt nech zrevidovat plynove vstriky a pak se uvidi, stejne bys mel chodit minimalne jednou rocne na revizi LPG ( plati 1x rocne nebo po 10tis km, co prijde driv) tak zajed do plyn servisu a uvidis muzes vyzkouset i tu vec, co jsem psal, zavrit uplne LPG na multiventilu na nadrzi, aby byly trubky LPG prazdny, zda dojde ke zlepseni pri jizde na benzin [upravil dne 17/4/13 21:11 od Ferry] Citovat
michal vaclavik Odesláno 17. duben 2013 Autor Odesláno 17. duben 2013 s tim autem se neda jezdit... nejede to ani na lgp ani na benzin. Citovat
Michal.x Odesláno 17. duben 2013 Odesláno 17. duben 2013 zajímavé že tady píšeš jak to rozsvěcí chybu ale ještě si nenapsal co to píše za chybu na diag. ?? Citovat
Ferry Odesláno 18. duben 2013 Odesláno 18. duben 2013 tak uz po treti pisu, zavri LPG na nadrzi, je tam na to sroub, kterym ten plyn uplne zavres a nemuze se dostat z nadrze do potrubi k motoru a pak to zkus, zda to nepojede na benzin, v pripade, ze jsou spatne plynove vstriky a jde tam nekontrolovane plyn, cimz to dela prilis bohatou smes, by se po spotrebovani zbytku plynu z potrubi mel chod motoru srovnat a melo by to jet na benzin, ja uz nevim, jak jinak to napsat, furt jen meles dokola, ze to nejede, ale tohle, co jsem dvakrat radil jsi jeste nevyzkousel ,tak to prosim udelej Citovat
michal vaclavik Odesláno 18. duben 2013 Autor Odesláno 18. duben 2013 ok jdu se oblect a vyskouset to a na diagnostice mi rekl ze na 99%to je zapalovaci rampa tak sem koupil novou a nic:myslim jeste ze sem to kupoval prez znameho a sla vratit jinak by to byli vyhozene penize Citovat
Ferry Odesláno 18. duben 2013 Odesláno 18. duben 2013 ok, dej pak vedet, jak se to chovalo pri zavrenem plynu (ono to bude chvili trvat, nez se po uzavreni privodu vyprazdni cele potrubi pod autem od nadrze az k motoru, takze je potreba dostatecne dlouho pockat s bezicim motorem) Citovat
michal vaclavik Odesláno 18. duben 2013 Autor Odesláno 18. duben 2013 nemuzu najit ten ventil na zavreni nadrze. mam nadrz pod autem misto rezervy a ventil neni nikde videt v kufru neni nic jen srouby ktere drzi nardz a kdyz vlezu pod auto tak tam taky nic nejde videt Citovat
Charlie 1 Odesláno 18. duben 2013 Odesláno 18. duben 2013 Musis sundat dekl uprostred nadrze,na 2 srouby... Citovat
michal vaclavik Odesláno 18. duben 2013 Autor Odesláno 18. duben 2013 ok diky po obede na to zase vletim a pak dam vedet Citovat
michal vaclavik Odesláno 16. červen 2013 Autor Odesláno 16. červen 2013 tak uz to mas vse zpravene jen sem se zapomel pochlubit o vsechno tam bylo spatne... takze zapalovaci lista, rozdrcena 3svicka, rozstiply 3vyfukovy ventil a praskla hlava... silene Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.