Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

407 SW 2.OHDi by chuck-trochu jiné zvíře


chuck11

Recommended Posts

DSC_0576.thumb.JPG.b0e6785127bb23e1bbaaa1b2b4b17bc7.JPGKonečně vyšel čas na hloubkovou očistu laku.

Nejdříve provedena dekontaminace laku od polétavé rzi, asfaltu a jiných nečistot. Následně provedeno jemné broušení neduhů z provozu, aplikace autopolitury a tvrdého vosku.

S výsledkem jsem spokojen, klasicky cestou hned pršelo :super

 

 

DSC_0576.JPG

DSC_0571.JPG

DSC_0569.JPG

Upraveno uživatelem chuck11
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyměněný motorový olej,filtry,brzdová kapalina.

Je možné, že koncesionář Peugeot už neprodává brzdovou kapalinu po 1l balení ? Měl jsem 3x 1l balení (origo Peugeot) a jel jsem pro jistotu, ještě pro 1l balení k Tichému v Ostravě na Rudné ulici, bohužel jsem nepochodil, že už po 1l balení neprodávají ?

Tak jsem aspoň koupil origo koberečky 407, řidičova strana byla na můj vkus už dost prošlapaná ;)

DSC_0588.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tohle je i specialní tenké zavaží, musel jsme to mít na 406 na Ouraganech když jsem tam dal 283mm brzdiče. Zavaží  s normální výškou škrtalo o brzdič. Ted jsou Ouragany na 207 a tam to projde, přitom mam brzdy taky 283mm, asi jinačí brzdič trochu

 

Jinak moc pěkný kola, oboje, jak letní tak tyhle na zimu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konečně se mi podařilo sehnat dveřní tapecirunky v kůži s JBL,takže jsem mohl osadit i zbylé zadní výškové origo JBL.

Navíc jako bonus mají zadní roletky :super Zase to vypadá v autě luxusněji. ;)

DSC_0215.JPG

DSC_0259.JPG

DSC_0262.JPG

Upraveno uživatelem chuck11
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chuck11Jeee to jé pěkný,ja chci také v kůži,špatně se to hledá takové věci,ja mám problém sehnat sedačky v kůži a rádio  navigační.:bojimještě něco,ty máš auto v obýváku :D máš ho stále čisté:papa

Upraveno uživatelem maruskamichalek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   1 registrovaný uživatel

×
×
  • Vytvořit...