Lihous Odesláno 3. březen 2013 Odesláno 3. březen 2013 Co vse sehnat na predelani predniho narazniku facelift/02 s ostrikem svetel? Predpokladam naraznik nadrz motorek hadice k tryskam mozna vyztuhu narazniku? Ele.instalaci? Diky Citovat
koblih69 Odesláno 3. březen 2013 Odesláno 3. březen 2013 Ono ty ostřikovače jsou spíš pro zlost, hlavně v zimě kdy je ta spotřeba kapaliny hodně nepříjemná. Myslím, že spíš převládají lidi, kteří to odpojují než ti, kteří to přidělávají. Nicméně pokud bych to chtěl pak bych použil nějakou UNI sadu, je to podle mě menší zlo než mít jiný odstín nárazníku. [upravil dne 3/3/13 09:38 od koblih69] Citovat
antik Odesláno 3. březen 2013 Odesláno 3. březen 2013 Poptej se Peugeot_22. ten predelaval cumak old model na new. ma to stale ve vlaknu jak to delal. vymenil blatniky, svetla, naraznik s maskou . . . . Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.