Milan407 Odesláno 26. únor 2013 Odesláno 26. únor 2013 Škoda, že není jak vypadá ten autobus, ale Saša Volkov má svérázný klacek na vybržďovače: www.youtube.com/user/Volkosob832/videos Citovat
Mishanthrope Odesláno 26. únor 2013 Odesláno 26. únor 2013 Tam musí být docela o hubu jezdit MHD . Citovat
elton Odesláno 26. únor 2013 Odesláno 26. únor 2013 Dneska o něm mluvili na Nově ve zprávách. Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 26. únor 2013 Odesláno 26. únor 2013 A proč myslíš že to je tady, no protože to každej viděl na Nově tak to honem utikal najít a dát na Peugeot-club, Facebook, RM, NDR, a podobný servery, takže ted to ještě týden budeme potkávat na netu než Nova vypustí něco dalšího super echtovního:D Citovat
Mishanthrope Odesláno 26. únor 2013 Odesláno 26. únor 2013 Tohle tam říkali taky? \"Saša Volkov má svérázný klacek...\" :D:D Každopádně to musí být dobrý bouchač, dva metráky nejméně . Citovat
Milan407 Odesláno 27. únor 2013 Autor Odesláno 27. únor 2013 A proč myslíš že to je tady, no protože to každej viděl na Nově tak to honem utikal najít a dát na Peugeot-club, Facebook, RM, NDR, a podobný servery, takže ted to ještě týden budeme potkávat na netu než Nova vypustí něco dalšího super echtovního:D Vidím, že budu asi muset začít koukat na Novu aby mi něco neušlo. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.