Miku Odesláno 26. únor 2013 Odesláno 26. únor 2013 Tak jsem byl nemile překvapen . Za bílého dne se mi nějaký zoufalec snažil ukrást stěrače z kombíku , zřejmě zloděj amatér , který řemeslo zcela ještě neovládá a tak místo krásných \"flat\" stěračů zůstalo na zemi spousta polámaného plastu. Cesta domů bez stěračů potěší... Naposledy jsem schovával stěrače ze žigulíka v osumdesátých letech ( že by se ta doba vracela ) Citovat
Guest StibTo Odesláno 26. únor 2013 Odesláno 26. únor 2013 Ze se flaty kradou je znama vec, pamatuju si jak me nekdo odrazoval od koupe Bosch AeroTwin s tim, ze \"to bude prvni co Ti z auta seberou\". Misto toho mam nejaky levny smucky asi za 250,- par vc. posty a kupodivu tam porad jsou .... Citovat
Guest servisman Odesláno 26. únor 2013 Odesláno 26. únor 2013 ano kradou se ,posledně dotyčný na parkovišti tak ukradl stěrače asi ze 14 aut ,já mezi nimi taky . Citovat
Guest Lubk0 Odesláno 26. únor 2013 Odesláno 26. únor 2013 Dakedý ale 5-6 rokov dozadu mi ukradli na parkovisku pred Tescom stierace s Punta Najlepšie, že to spravili počas velmi silnej burky ... A ked som dobehol do auta skoro na konci parkoviska, tak som zistil ze namam stierace. Tak som utekal spet do tesca, cupil som tam najlacnejsie šupky vtedy v akcii za 50 Sk jeden , cez ten lejak späť k autu, a ešte kým som ich namontoval, komplet na totálku premočený :/ Ale kupodivu, stierali dobre, a mal som ich tam az do predaja Odvtedy, klop klop je pokoj ... Citovat
Guest StibTo Odesláno 26. únor 2013 Odesláno 26. únor 2013 servisman : Grammar Nazi v dobrem radi : spravny tvar (do \"Nálada\") je NESUĎ Citovat
Medvěd Odesláno 26. únor 2013 Odesláno 26. únor 2013 Was ist das \"fiat stěrače\"? K tématu. Stěrače mi šlohli jednou - zjištěno zrovna když jsem vezl tehdy těhotnou Helču s Pavlíkem těsně před vstupem na svět a dotyčného jsem v tu chvíli opravdu \"miloval\". Od té doby se stěračema pokoj, ale těch zlomených antén, na které jsou čutofandi nějak alergičtí, těch bych se jen těžko dopočítal. [upravil dne 26/2/2013 12:30 od Medvěd] Citovat
Medvěd Odesláno 26. únor 2013 Odesláno 26. únor 2013 Pipi - dobře, ale i tak mi to nic neříká Citovat
hudy Odesláno 26. únor 2013 Odesláno 26. únor 2013 Mě už z auta taky zmizely Bosch Aerotwin, akorát před zimou. Tak jsem v Globusu koupil asi za 170kč ramínkový Sheron, kupodivu stírají fakt slušně a myslím, že je nikdo brát nebude. Citovat
Guest StibTo Odesláno 26. únor 2013 Odesláno 26. únor 2013 Was ist das \"fiat stěrače\"? [upravil dne 26/2/2013 12:30 od Medvěd] Ploche, bezraminkove .. http://www.sterace.eu/1504-1356-thickbox/sada-steracu-bosch-aerotwin-a051s.jpg Citovat
godzila.01 Odesláno 26. únor 2013 Odesláno 26. únor 2013 Mě je nekradou, ono to podle mě stejně nemá moc význam, ty stěrače stírají pěkně stejně tak první dva tři měsíce, pak už to není 100% ono, tak je vyhazuju a dávám nový .... A to parkuju na velkým parkovišti. Zato mi tam už ukopli zrcátko a dvakrát sebrali lišty .... Citovat
Gabriel 307 Odesláno 26. únor 2013 Odesláno 26. únor 2013 buď rád že ti zůstalo auto 4.místo zdroj:novinky.cz :D:D Citovat
Medvěd Odesláno 26. únor 2013 Odesláno 26. únor 2013 Was ist das \"fiat stěrače\"? [upravil dne 26/2/2013 12:30 od Medvěd] Ploche, bezraminkove .. http://www.sterace.eu/1504-1356-thickbox/sada-steracu-bosch-aerotwin-a051s.jpg Tak takové mám .... Citovat
Medvěd Odesláno 26. únor 2013 Odesláno 26. únor 2013 pipi - mně nerozházíš. Autem jsem dneska jel do servajzu a stěrače byly tam, kde jsem je očekával. Že by Trnkoš toužil zrovna po mých cca půlročních stírátkách tak nějak nepředpokládám - jedině že by mi je hodlal vyměnit za nové. Citovat
pipistrel Odesláno 26. únor 2013 Odesláno 26. únor 2013 medvede len maly podpich pre zlepsenie nalady druhym Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.