Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pořád se krade


Miku

Recommended Posts

Tak jsem byl nemile překvapen :grr.

Za bílého dne se mi nějaký zoufalec snažil ukrást stěrače z kombíku , zřejmě zloděj amatér , který řemeslo zcela ještě neovládá a tak místo krásných \"flat\" stěračů zůstalo na zemi spousta polámaného plastu.:bacha

Cesta domů bez stěračů potěší...

:xvul Naposledy jsem schovával stěrače ze žigulíka v osumdesátých letech ( že by se ta doba vracela :myslim )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ze se flaty kradou je znama vec, pamatuju si jak me nekdo odrazoval od koupe Bosch AeroTwin s tim, ze \"to bude prvni co Ti z auta seberou\".

Misto toho mam nejaky levny smucky asi za 250,- par vc. posty a kupodivu tam porad jsou ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dakedý ale 5-6 rokov dozadu mi ukradli na parkovisku pred Tescom stierace s Punta :D

Najlepšie, že to spravili počas velmi silnej burky ... A ked som dobehol do auta skoro na konci parkoviska, tak som zistil ze namam stierace. Tak som utekal spet do tesca, cupil som tam najlacnejsie šupky vtedy v akcii za 50 Sk jeden , cez ten lejak späť k autu, a ešte kým som ich namontoval, komplet na totálku premočený :/

Ale kupodivu, stierali dobre, a mal som ich tam az do predaja :D

Odvtedy, klop klop je pokoj ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Was ist das \"fiat stěrače\"?

K tématu. Stěrače mi šlohli jednou - zjištěno zrovna když jsem vezl tehdy těhotnou Helču s Pavlíkem těsně před vstupem na svět a dotyčného jsem v tu chvíli opravdu \"miloval\". Od té doby se stěračema pokoj, ale těch zlomených antén, na které jsou čutofandi nějak alergičtí, těch bych se jen těžko dopočítal.

[upravil dne 26/2/2013 12:30 od Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě je nekradou, ono to podle mě stejně nemá moc význam, ty stěrače stírají pěkně stejně tak první dva tři měsíce, pak už to není 100% ono, tak je vyhazuju a dávám nový .... A to parkuju na velkým parkovišti. Zato mi tam už ukopli zrcátko a dvakrát sebrali lišty .... :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pipi - mně nerozházíš. Autem jsem dneska jel do servajzu a stěrače byly tam, kde jsem je očekával. Že by Trnkoš toužil zrovna po mých cca půlročních stírátkách tak nějak nepředpokládám - jedině že by mi je hodlal vyměnit za nové.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...