Gotrek Odesláno 10. červenec 2005 Odesláno 10. červenec 2005 Být malé děcko, tak se asi strachy po... dobrá obludka Citovat
Neon Odesláno 11. červenec 2005 Odesláno 11. červenec 2005 Fusion: nic si z toho nedělej, že se tvýmu pejskovi smějou...hlavně, že ho máš rád!!!:D:D:D Citovat
Hics Odesláno 11. červenec 2005 Odesláno 11. červenec 2005 Co je to za pomrvence???? Tedy sorry, pokud ti Fusione patří, ale upřímě - bral bych si ho s sebou, pokud bych si chtěl užít veget v prázdnym kině....:-) Citovat
mk405 Odesláno 11. červenec 2005 Odesláno 11. červenec 2005 takovo potvoru z hororu bych nechtěl potkat, to je zombie-pes Citovat
Petano Odesláno 11. červenec 2005 Odesláno 11. červenec 2005 jedno slovo: photoshop jestli ne tak je to masakr Citovat
Fusion Odesláno 11. červenec 2005 Autor Odesláno 11. červenec 2005 \"Huan-Wing, strčte ho ješte do trouby na půl hoďky!\" :D Můj není Citovat
Neon Odesláno 12. červenec 2005 Odesláno 12. červenec 2005 Kdyby mi z tohohle udělali BÓBIKA, tak bych se nezlobil... Citovat
Tazman Odesláno 13. červenec 2005 Odesláno 13. červenec 2005 Zahlídnou to někde večer v tmavé uličce lechce osvícené pouliční lampou tak, bych se taky možná po.. a to nemusím být malé dítě:D Citovat
Jirkap Odesláno 13. červenec 2005 Odesláno 13. červenec 2005 Kruci! Co to je za rasu? To je jak pes po požáru Citovat
AKCZ Odesláno 13. červenec 2005 Odesláno 13. červenec 2005 Dej to Srstkovi .. ten si s tim jiste poradi Citovat
Operator Odesláno 14. červenec 2005 Odesláno 14. červenec 2005 Vskutku roztomilé zviřátko, jen promluvit!!! :o Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.