Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Hawkeyho 508SW - klepání definitivně vyřešeno


hawkey

Recommended Posts

Stefano: .. a koncem týdne budu mít ty potahy.. ale nejprve je zkusím namontovat sám. MAD má tady v Plzni smluvního zástupce, ale montují to jenom na Škodovky. Tak ať si trhnou... další je v Praze.. no nejprv to zkusím sám a pak zajedu do Prahy :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak záhada pokračuje :) Dnes jsem si vyzvedl auto po třech pracovních dnech ze servisu s tím, že vyměnili tlumič ale klepe to pořád. Na další kolo bude potřeba 5dní .. mohl by mi někdo, kdo dělá servis objasnit, jestli je opravdu takový problém najít uvolněný díl na zadní nápravě, nebo je spíš problém v tom, že se jedná o záruční opravu, která má určitá pravidla, aby to dostal servis proplaceno ..? Přijde mi to docela dlouhá doba. Na druhou stranu dostanu náhradní auto, takže mě to netrápí. Spíš se ptám ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 dni na zistenie zavady a opravu? tak to je ozaj neskutocne, vsak to sikovny mechanik musi mat celu napravu hore, dole a vymenu tlmica za jeden den zmaknute ako nic... to svedci o \"kvalitnych\" sluzbach autorizovanych predajcov. Tej bande by som to nedal servisovat ani keby to auto stalo 200 tis eur, len aby to bolo koser... (v tvojom pripade chapem ze ti ide o zaruku)

Ja som v peugeote nikdy nemal dobre skusenosti, vacsina z nich total amateri co ani nevedeli poriadne o com im clovek hovori ale zato peniaze vedeli vzdy zratat a obratit lavou zadnou.

Teraz trochu OFF topic- jedneho pekneho dna ked som bol za nimi s tym ze mi netaha auto, tak sa ma opytali ze co by som od toho ocakaval, tak som im povedal ze aku mam predstavu a chlap mi povedal s usmevom v tvari ze ziadny peugeot s 2.0 hdi nema 100ku pod 15 sec tak co by som chcel od toho auta... asi si vies predstavit s akou nechutou clovek potom spomina na tieto uzasne servisy a okrem toho pozvany inzinier nezistil vraj ziadnu zavadu :D no hrôza, fakt amaterizmus prveho stupna

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si myslím, že v jiných servisech to nebude o moc lepší .. ono kolikrát je lepší nějaký \"garážák\", který to dělá už leta a má zkušenosti, než sebelepší značkový servis, který přijme pár lidí, kteří to mají v pr.. a ještě k tomu vědí houby ..:) Blbé je, že garážák zase nemá často vybavení, diagnostiku atd ..

Problém je, že když dáš auto v záruce jinam než do autorizáku, tak se můžeš se zárukou rozloučit..

Každopádně jsem rád, že nejsem jediný, komu 5 dní (s těmi 3mi, co už to tam bylo to bude celkem 8 dní) na odstranění klepání z nápravy přijde docela dost :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já předpokládám, že to nějaký důvod má. Vzhledem k tomu, že záruční opravy platí nějaká centrála Peugeotu, očekával bych, že také musí schvalovat co se bude měnit a tak .. jinak by si z toho servisy mohly dělat dobrý business na účet výrobce .. nebo alespoň tak by mi to přišlo logické .. pak chápu, že se to může protáhnout ..

[upravil dne 25/2/13 21:56 od hawkey]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vsetko je to len byrokracia. Tu vo svajci som poziadal o vymenu volantu. Je osuchany no hnus u nas to fotil vykrucal sa vyhovaral tu ho ani nepotrebovali vydiet. Jedine co ich sralo bolo aby som si urobil termin a stihol to v zaruke. Takze problem bude niekde inde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lenze to by musela mentalita slovakov/cechov byt na inej urovni a nie na urovni debilkov ktory kazdy by mal najradsej pokoj od vsetkeho a bral ministersky plat. Co som sa ja nahadal s ludmi v peugeote tak to je skoda reci o tom, nehovoriac ked sa ma snazili presvedcit niekolko krat o tom ze mi urobili nieco co mi ani robit nemali a na fakture som videl zazracne polozky ktore umelo navysili jej vysku. A ked som si dovolil ozvat sa tak este na mna vybehol s tym ze ci som ja neomylny... fakt vrchol drzosti, toto by raz vyskusal niekde v kulturnej krajine tak by si zrejme viac na svoju stolicku nesadol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...