Fany607 Odesláno 1. únor 2013 Odesláno 1. únor 2013 Ahoj všem. Nezkoušel někdo z Vás \"UpGradovat\" origo zástavbu JBL v 607? Pořád se mi zdá, že by lepší službu udělaly nějaké lepší/modernější reproduktory než současné papírové... Žádné woofery do kufru už nechci- jen a pouze vyměnit stávající repro, bez větších zásahů... Popř.: moc by mně zajímalo co jste daly místo středů+ rádoby tweeterů nahoru do palubky- je to zcela atypický rozměr... A jak jste vyřešily rádoby woofery/basáky v platu? Předem díky moc za postřehy... Fany Citovat
koblih69 Odesláno 21. únor 2013 Odesláno 21. únor 2013 JBL v 607 hraje otřesně (spokojení majitelé prominou) nevím jeslti je rozdíl v ročnících, ale rok 2005 byl opravdu otřes, za těch cca 60 tis. jsem si na to nezvyknul. Bohužel si nemyslím, že samotná výměna repro pomůže, ale min. vytlumit dveře a pod. Citovat
Fany607 Odesláno 22. únor 2013 Autor Odesláno 22. únor 2013 S vytlumením dveří samozřejmě počítám... Tragédii mohu potvrdit i u ročníku 2001. Ale abych pravdu řekl, tak v mé bývalé Audi A8 D2 zástavba Bose také nebyl žádný zázrak, ale o poznání lepší než JBL v 607... Proč to jednou neudělají pořádně, když už se tam honosí nálepkama značky- je to ostuda a ještě k tomu za nehorázné příplatky v době produkce... Vždyť by stačilo použít jen kvalitnější komponenty, které již v té době byly a trochu si na tom dát záležet (vytlumení a pod.) a potom by i ta cena odpovídala a člověk by si za to velice rád připlatil a užíval si to... No, asi budu trochu laborovat až přijde rozumnější počasí. Citovat
koblih69 Odesláno 22. únor 2013 Odesláno 22. únor 2013 V repro je výběr obrovský to snad nemá smysl ani radit. Pokud ti někde nesedí tvar je na trhu bezpočet redukcí nebo se prostě udělá redukce z MDF na míru. Citovat
Y2K Odesláno 22. únor 2013 Odesláno 22. únor 2013 tiez potvrdzujem tragediu v coupe to hralo teda lepsie Citovat
lupko Odesláno 3. březen 2013 Odesláno 3. březen 2013 Ahojte. Nechcem zakladať nové vlákno, tak sa opýtam tu. Prosím vás, ako dám dole tapacír zo spolujazdcových a zadných dverí, tak aby som tam niečo nepolámal? A ešte, neviete niekto, kde je zosilnovač v 607? r.v. 2005 Ďakujem. Citovat
Agrafik Odesláno 3. březen 2013 Odesláno 3. březen 2013 Zesiulovač je pod palubovkou u spolujezdce. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.