Medvěd Odesláno 13. červenec 2005 Odesláno 13. červenec 2005 Původně zaslal: Jezkovi.voci Původně zaslal: Vvitty jestli pojedeme pres zdar, tak navrhuju tuto cestu... http://www.mapy.cz/route.py?rn0=%C4%8Cern%C3%BD+Most%2C+Hlavn%C3%AD+m%C4%9Bsto+Praha&rb0=%C4%8Cern%C3%BD+Most%2C+Hlavn%C3%AD+m%C4%9Bsto+Praha&rp0=52446510_180381615&rn1=zdar+nad+sazavou&rb1=&rp1=&rn2=%C5%A0ebetov%2C+Boskovice&rb2=%C5%A0ebetov%2C+Boskovice&rp2=60157682_178378085&ro=0 a v tom pripade bych se potkal spis v Bechovicich, nez na Cernaku, co vy na to? A nechcete to vzít do ZR po D1? Sjet ve velkým beranově - odtud do ZR cca 18min, než se kodrtit po starý ... A budu do toho kecat, i když v pátek NEJEDU - na D1 jsou dvě uzavírky ( u Střekova - km cca 56??? a u Jihlavy - km cca 110??? a konkrétně u Tý první když vyhniješ, tak si poskáčeš hodně dlouho - takže proto jsem Vvittymu navrhl tu D11, akorát fakt bacha a najíždějte kolem OC Černý most - na Vvittyho mapě je to malá, nenápadná, bílá ulice tečující obchvat černého Mostu zprava, je tam v pravoúhlých zatáčkách kreslená po pravé ruce pumpa Citovat
Vvitty Odesláno 13. červenec 2005 Autor Odesláno 13. červenec 2005 Původně zaslal: Medvěd Původně zaslal: Jezkovi.voci Původně zaslal: Vvitty jestli pojedeme pres zdar, tak navrhuju tuto cestu... http://www.mapy.cz/route.py?rn0=%C4%8Cern%C3%BD+Most%2C+Hlavn%C3%AD+m%C4%9Bsto+Praha&rb0=%C4%8Cern%C3%BD+Most%2C+Hlavn%C3%AD+m%C4%9Bsto+Praha&rp0=52446510_180381615&rn1=zdar+nad+sazavou&rb1=&rp1=&rn2=%C5%A0ebetov%2C+Boskovice&rb2=%C5%A0ebetov%2C+Boskovice&rp2=60157682_178378085&ro=0 a v tom pripade bych se potkal spis v Bechovicich, nez na Cernaku, co vy na to? A nechcete to vzít do ZR po D1? Sjet ve velkým beranově - odtud do ZR cca 18min, než se kodrtit po starý ... A budu do toho kecat, i když v pátek NEJEDU - na D1 jsou dvě uzavírky ( u Střekova - km cca 56??? a u Jihlavy - km cca 110??? a konkrétně u Tý první když vyhniješ, tak si poskáčeš hodně dlouho - takže proto jsem Vvittymu navrhl tu D11, akorát fakt bacha a najíždějte kolem OC Černý most - na Vvittyho mapě je to malá, nenápadná, bílá ulice tečující obchvat černého Mostu zprava, je tam v pravoúhlých zatáčkách kreslená po pravé ruce pumpa vsak se potkame nekde za sjezdem k obchodaku D1 se mi taky moc nelibi, uz jsem tam parkrat pekne zkejsnul...a to bylo jeste bez klimy Citovat
Jirkap Odesláno 13. červenec 2005 Odesláno 13. červenec 2005 Kdyby někdo potřeboval aktuální informace o stavu na D1 nebo na té trase co jedete, jsem plně k dispozici v rádiu až do 20hod. A to jak na radary, dn, kolony a hlídky Stačí napsat kam mám volat kdyby něco nebo stačí mě prozvonit Citovat
John Odesláno 15. červenec 2005 Odesláno 15. červenec 2005 Tak už je to tady...takže v 18hod se teda uvidíme u tý benzinový pumpy BENZINA za Černým mostem. Pokusim se tam bejt o něco dřív ale jak znám páteční provoz po Praze....... Citovat
Bohouš Odesláno 17. červenec 2005 Odesláno 17. červenec 2005 No nakonec jsme měli pěknou vyhlídkovou jízdu ;) Citovat
John Odesláno 17. červenec 2005 Odesláno 17. červenec 2005 Původně zaslal: Bohouš 205 GTI No nakonec jsme měli pěknou vyhlídkovou jízdu ;) No trošku jo, ale mě to teda moc nevadilo...jsme si alespoň prohlídli okolí Ždáru nad Sázavou.... :P:P Citovat
Vvitty Odesláno 17. červenec 2005 Autor Odesláno 17. červenec 2005 Původně zaslal: John Původně zaslal: Bohouš 205 GTI No nakonec jsme měli pěknou vyhlídkovou jízdu ;) No trošku jo, ale mě to teda moc nevadilo...jsme si alespoň prohlídli okolí Ždáru nad Sázavou.... :P:P aspon znate novy obchvat kutne hory, caslavi a golcaku a taky havl brodu ale vedet to, tak se stavim doma na gulasek.... Citovat
Jirkap Odesláno 18. červenec 2005 Odesláno 18. červenec 2005 No jo, když Jezkovi.voci je špatný navigátor :P;) Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.