Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

praha-sebetov


Vvitty

Recommended Posts

Původně zaslal: Medvěd

Tak s konečnou platností se dneska rozhodlo, že na Šebetov přijedeme až v sobotu (budu se snažit dopoledne). Takže Trundíku tímto ruším za mě a Helču sobotrní snídani (celkem 3 porce byly objednané) - děkuji za pochopení.

A v kolik tak pojedeš? Mohu se k vám připojit? Jedu taky v sobotu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

Původně zaslal: Jezkovi.voci

Tak kdo jede v pátek odpoledne ne-po-dálnici?

sím, sím, Plha se hlasi :)

teda jako ze ja pojedu ne-po-dalnici :D

zrejme spolecne s John, Bohous, a vic lidi se nejak neprihlasilo.... :myslim

Hej, telefon nebo holuba dej ... a? můžem vesele synkronizovat a komunikovat :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci Tě ovlivňovat - nerjedu s Vámi, ale jel bych z Čerňáku po D11 až na odbočku před OMV na Kolín - vyhnete se tak poskakování v kolně do Úval.

Ještě důležitej fígl: Pojedete - li na Černej Most od Harfy podle metra, tak najíždějte na D11 kolem obchodního centra a kolem kina a opumpy najeďter přímo naD11 - oficiální nájezd je z tohoto směru rozkopanej a objížďka bude v pátek obzvláště záživná Vvitty, Ty se vyznáš v tom, jak to ssem hodit zobrazené na mapě - kdyžtak mjě prozvoň a já Ti to vysvětlím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nechcete to vzít do ZR po D1? Sjet ve velkým beranově - odtud do ZR cca 18min, než se kodrtit po starý ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Jezkovi.voci

A nechcete to vzít do ZR po D1? Sjet ve velkým beranově - odtud do ZR cca 18min, než se kodrtit po starý ...

me se obecne moc v patek vecer po dalnici nechce, je to tak akorat po odjezdu vsech lidi z Prahy smerem ven a nerad bych nekde hodinu postaval... na stary se vzdycky muizes otocit a vzit to jinudy... ale je mi to jedno, muzeme udelat hlasovani ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: Vvitty

jestli pojedeme pres zdar, tak navrhuju tuto cestu...

a v tom pripade bych se potkal spis v Bechovicich, nez na Cernaku, co vy na to?

Nechci Tě ovlivňovat - nerjedu s Vámi, ale jel bych z Čerňáku po D11 až na odbočku před OMV na Kolín - vyhnete se tak poskakování v kolně do Úval.

Ještě důležitej fígl: Pojedete - li na Černej Most od Harfy podle metra, tak najíždějte na D11 kolem obchodního centra a kolem kina a opumpy najeďter přímo naD11 - oficiální nájezd je z tohoto směru rozkopanej a objížďka bude v pátek obzvláště záživná Vvitty, Ty se vyznáš v tom, jak to ssem hodit zobrazené na mapě - kdyžtak mjě prozvoň a já Ti to vysvětlím

Medo, dik za info, detail je

tady, parkrat jsem tam uz sjizdel cestou od Hradce, takze to najdu i z druhe strany :roker

mas asi pravdu, ze po dalnici to bude o neco lepsi, ja timhle smerem normalne nejezdim, moje cesty vedou obvykle po D1/D5...

takze hlasujte :D

a/ D11 a pres kolin na zdar

b/ D1 na Zdar

c/ po stare pres kolin na Zdar

a ja pak nejak rozhodnu hehe :myslim:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...