moby78 Odesláno 26. leden 2013 Odesláno 26. leden 2013 Ahoj, asi budu muset vyměnit tlumiče, jak klesne teplota pod nulu, tak mi auto poskakuje po silnici a každá nerovnost je dost znát. Zřejmě mi vytekly a zamrzají. Nemáte nějaký tip na levný tlumiče, co něco vydrží? Našel jsem jen toto: http://www.tlumice-pema.cz/peugeot-106-i-1a-1c-1-0-37kw-cdz-tu9m_vd46624.html Peugeot r. 95, 1.0, 37kW, 50HP VIN k mému autu je: VF31CCDZ250957305 Díky. Citovat
FiFa_cze Odesláno 26. leden 2013 Odesláno 26. leden 2013 Na tlumičích nešetři značku ti za sebe můžu doporučit třeba Kayaba. Teda alespoň co se cena/výkon týče Citovat
Guči Odesláno 26. leden 2013 Odesláno 26. leden 2013 Jestli chceš serii, tak můžu doporučit Monroe Citovat
moby78 Odesláno 26. leden 2013 Autor Odesláno 26. leden 2013 Díky, Monroe zní dobře. Tlumič tlakovaný plynem nebo olejem? Citovat
odee Odesláno 25. únor 2013 Odesláno 25. únor 2013 Monroe už by měli být naprosto dostačující, aby to vydrželo a dělají plynový, kapalinový a myslím, že sem od nich viděl i plyno kapalinový. Citovat
Antoan80 Odesláno 3. březen 2013 Odesláno 3. březen 2013 Viem ti zohnať toto ak je to ešte aktuálne: Magneti marelli 20,15€ Bilstein 20,36€ Kamoka 25,48€ Monroe 27,65€ poprípade dohoda aj iné značky ale ceny sú už vyššie. [upravil dne 3/3/13 09:59 od Antoan80] Citovat
lordlacik Odesláno 6. březen 2013 Odesláno 6. březen 2013 Zdravím všetkých. Mne tiež treba meniť tlmiče, lebo neviem ako u Vás v ČR, ale naše cestu sú v hrôzostrašnom stave. Ktoré sú podľa Vás najlepšie? Kayaba alebo Monroe? A keď už budem meniť, aké by ste odporúčali? Plynové, kvapalinové či mix? Citovat
koblih69 Odesláno 6. březen 2013 Odesláno 6. březen 2013 Monroe a Kayaba přece nemůžeš vůbec srovnávat... cenově jsou podobné, ale kvalitativně jednoznačně Kayaba. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.