Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

206 XS JP4


Karkulák

Recommended Posts

  • O 7 měsíců později...
  • O 1 měsíc později...
  • O 1 měsíc později...
  • O 2 měsíce později...

Však ti řikam že nechápu jak to můžeš mít tak nízko :bojim Letos už to necham tak jak to je, ale na příští sezónu vyndam helpry a zadek přetočim ještě o zub, jinak se dál prostě neposunu :(

A hlavně mam nachystaný borbety, který tam dát nemůžu, protože tam je wheelgap že bych tam strčil hlavu :D

Upraveno uživatelem Karkulák
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, tak za mě je Superturismo prostě lepší :) Rally style tomu autu sluší daleko víc, než tyhle katastrofální lesknoucí se límcáky, co vypadají na velikosti 13" :D 

Ale to je čistě můj názor. Já na ty ležáky s límcama s kolama do A moc nemusim :D Daleko víc se mi líbí decentně sníženy auto s velkyma kolama bez límců :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Jen takovej pokus jestli by o to byl zájem. Ani pořádně nevim jestli to chci prodat.  Zahlídnul jsem pár zajímavejch aut na prodej tak mě docela láká to vyměnit.

Nejhorší ale je že už mi volal jeden zájemce co by to chtěl, a když jsem s nim dohovořil a položil telefon uvědomil jsem si že to vlastně asi nechci prodat.  :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Superturisma už čekají na vyzvednutí novým majitelem takže návrat k plechotronům.  Při přehazování kol jsem rovnou ještě malinko poladil výšku na předku (-5mm) takže už jsem definitivně na konci závitu :mad:

Kdyby měl někdo na prodej origo peugeoťácký poklice źe 306 nebo 406 ať se ozve ;)

IMG_20170913_170340.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...