MartyAA Odesláno 3. leden 2013 Autor Odesláno 3. leden 2013 Zatím nic nového nevím. Co se týče mého podpisu, tak na něm nevidím nic špatného, v bodě deset v pravidlech se píše, o warezu, nelegálních programech a autorsky chráněných dílech a já tam mám odkaz na své vlastní webové stránky.. Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 3. leden 2013 Odesláno 3. leden 2013 Sorry za OFFTopic 10. Pravidla pro podpis Uživatelé si mohou definovat vlastní podpis na fóru, tento může obsahovat vložený jednoduchý obrázek (ne flash apod.) o maximální velikosti 100x1024px a max 240kb. Obrázek nesmí být reklamního charakteru. Doporučuje se uvést aktuální vůz s motorizací, r.v. a popř. link na Váš profil na hlavní straně a Vaši spotřebu paliva. Zakázány jsou jakékoliv jiné webové adresy, inzeráty či odkazy na ně. Stejně tak do podpisu nepatří jakékoliv sdělení odlišné od zaměření fóra. Výjimku pro vložení webové adresy a popisu činnosti mají schválení komerční inzerenti po zaplacení daného poplatku klubu - Info ZDE Administrátor má právo nevhodný podpis (podpis příliš dlouhý, obsahující příliš velký obrázek nebo jinak porušující pravidla fóra) upravit do přijatelné podoby. Vedení klubu, admini a moderátoři mohou mít v podpisu jakékoliv sdělení či webové adresy související s chodem klubu. [upravil dne 3/1/13 22:22 od Radek Hurvajz] Citovat
MartyAA Odesláno 4. leden 2013 Autor Odesláno 4. leden 2013 Ok, pardon. Zřejmě jsem koukal do jiných pravidel.. Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 4. leden 2013 Odesláno 4. leden 2013 Pravidla jsou jedny, odkaz nahoře v liště, ty co byli zapomenutý původní někde z r 2009 neplatí, pokud viš kde to bylo pošli mi do SZ odkaz, dík Citovat
Pepito Odesláno 4. leden 2013 Odesláno 4. leden 2013 Marty: tak to opravdu nase*e Zákony středověku na ně Mám taky cécéčko v garáži,tak snad ho tam na jaře najdu Dnes tam ještě bylo.Přeji Ti aby se našlo v pořádku ať si ho můžeš zase v létě užívat Citovat
John Odesláno 4. leden 2013 Odesláno 4. leden 2013 Medvěd : máš pravdu a to se ještě \"vzdělávají\" za naše prachy z daní,a když je pochytají tak je pak jedna nadaná hlava propustí na amnestii a jsou tu znova ,ale nebudu rozširovat OFF topic byl bych hodně sprostej co si o tom myslím.Stačí mi když ve zprávách ukazovali jak všude jen na ty propuštěný čekali ty rodinný černý spoluobčaně... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.