podolak2 Odesláno 20. prosinec 2012 Odesláno 20. prosinec 2012 ahojte, mám takový dotaz... dá se sehnat nějaky darkovy poukaz na benzin. třeba 50 litrů nebo v nějake peněžní hodnotě? Chci to dat pod stromeček takže spěchá díky Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 20. prosinec 2012 Odesláno 20. prosinec 2012 Da se předplatit CCS http://www.ccs.cz/c_cz/676_684_687/palivove_karty_ccs_nabidka_reseni_palivovych_karet_ccs_predplacena_palivova_karta_ccs_bonus/ Citovat
punkac Odesláno 20. prosinec 2012 Odesláno 20. prosinec 2012 Cadhoc šek jde uplatnit na tesko pumpě :D:D Citovat
koblih69 Odesláno 20. prosinec 2012 Odesláno 20. prosinec 2012 ahojte, mám takový dotaz... dá se sehnat nějaky darkovy poukaz na benzin. třeba 50 litrů nebo v nějake peněžní hodnotě? Chci to dat pod stromeček takže spěchá díky Ano kupuju to pro zákazníky, třeba v Praze na centrále OMV to umí. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.