slatored Odesláno 16. prosinec 2012 Odesláno 16. prosinec 2012 Ahoj, začalo se mi objevovat tohle hlášení na displayi 207čkyHD. Slovník, Překladač a ani překladatel si s tím neví rady. Nevěděl by někdo, co to znamená? dík předem jj [upravil dne 16/12/12 16:30 od slatored] Citovat
GaboSB Odesláno 16. prosinec 2012 Odesláno 16. prosinec 2012 Ja som nato prisiel az dnes, a nechtiac som vymenil bateriu v aute Citovat
rastikk111 Odesláno 25. leden 2015 Odesláno 25. leden 2015 mne to napisalo dnes battery splend atd koľko stojí baterka a aká tam ide? Citovat
Pe.Tr Odesláno 25. leden 2015 Odesláno 25. leden 2015 2032 , cena 20-50 jak kde , autorizak 180,- Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.