rolis7 Odesláno 29. listopad 2012 Odesláno 29. listopad 2012 Dobrý deň. Poprosím niekoho o info. Pravdepodobne mi skončila životnosť tohoto dielu. Mechanické ramienko na prenos pohybu z nápravy ostáva zamrznutá a pri prejazde cez nerovnosti to vydáva škrípajúce zvuky. Dá sa to nejako zrepasovať, alebo kúpiť nový. Ak nový, kde sa dá kúpiť. Ďakjem. Citovat
ozzy56 Odesláno 29. listopad 2012 Odesláno 29. listopad 2012 je to stará bolest těchto omezovačů, jedině koupit nový a to v pežotu, nejlépe podle VIN Citovat
rolis7 Odesláno 29. listopad 2012 Autor Odesláno 29. listopad 2012 Tie budú asi drahé. Nevie niekto o niečom z druhovýroby. Ďakujem. [upravil dne 29/11/12 11:02 od rolis7] Citovat
Lubo181 Odesláno 29. listopad 2012 Odesláno 29. listopad 2012 mne robilo presne to iste rozhybalo som to s WDeckom a vstrikol do toho olej a rucne rozchodil tu packu a do teraz to vsetko fici a nevrzga a funguje ked si kupis druhu taktiez sa ti zahadze s bordelom a zakoroduje a za pol roka mas to iste Citovat
ozzy56 Odesláno 29. listopad 2012 Odesláno 29. listopad 2012 ano, dá se to rozhýbat,ale je to na chvilku, nový vydrží mnohem déle, jinak WDčko po nastříkání sežere vše z pryže (gumy),takže takto ,,opravený\'\' zátěžák odejde opravdu rychle...,lepší je ho rozebrat (pokud už není opravdu řádně zarezlý), rozhýbat a promazat novou kapalinou a hlavně dát novou prachovku na ovládací tyčku Citovat
rolis7 Odesláno 30. listopad 2012 Autor Odesláno 30. listopad 2012 Pozeral som po obchodoch, pýtajú za nový cca 190.- ečok. :bojimTakže najskor zvolím repas podľa vašich poznatkov, ak sa nepodarí tak to budem musieť vymeniť za nový. Ďakujem. Citovat
i.hladik Odesláno 20. srpen 2016 Odesláno 20. srpen 2016 Tipuju,že se tu mluví o rozdělovači brzdné síly.Myslím,že jde o nanicovatou součástku.Pustí do zadních brzd víc kapaliny až po zatížení nápravy.A pak nemají odcházet zadní kotouče,když to pořádně nebrzdí. Citovat
ozzy56 Odesláno 21. srpen 2016 Odesláno 21. srpen 2016 je to na 100% omezovač--jenom ten pouští tlak brzd. kapaliny podle zatížení, , rozdělovač bude spíše něco rozdělovat... Citovat
KingSpade Odesláno 21. srpen 2016 Odesláno 21. srpen 2016 Řešeno na 405ce, dal jsem tam zátěžák od ATE (před šesti lety asi 2500,- i s poštou z automedik.cz) a fungoval po dobu pěti let co jsem auto ještě provozoval. PS: V té době za něj v AK chtěli nějakých 3400,- za stejný model. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.