Přejít na obsah
X-DEJV

Golden Pug

Recommended Posts

Tak chci vám představit svyho Puga koupil jsem ho nedávno a prace na něm už začinaji zatim jen drobnosti a nutny opravy auto jsem koupil od 1majtele v čr dovezeno z DE a tam byl tež 1 majtel motor 1.6 4 bod na popojižděni dostačujici :)

[upravil dne 26/1/13 11:23 od X-DEJV]

[upravil dne 26/1/13 11:24 od X-DEJV]

post-47213-14109629079188_thumb.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

TAKŽE AUTO dovezeno špatná převodovka (synchrony) bude se měnit cela auto netopilo. opraveno. špatny ložisko na spojce a špatná zadní náprava pravy kolo do A.:myslim bude repas. takže na autě zatim udělano přetěsneni ventilovyho vika a natěr zastavba hudby zesik 2400W a 2x sub. každy 800w. a pak už jsou dělany jen prkotiny chci toho udělat na autě hodně už mam vše naplanovany. jen tet nejsou přebytečny prachy pracovni poměr jsem ukončil a tet shanim ještě praci :P ale toho se nebojim :) jinak nově objednana spojkova sada sachs :) už čeka doma. tapece pujdou do bile koženky bilo černa sedačky dts power a mnoho dalšiho v plánu :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Barva je opravdu pěkná... Znám člověka za Zahrádky u Petrovic ten tam mítsto ložisek dává silony a i maznice stojí to 2700 až 3000.. Musíš jí tam přivezt vyndanou.. Pokud budeš chtít dám ti na něj kontak kdyžtak Přes SZ

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku